מתקני משחק לפארקים

גני שעשועים

בשנים האחרונות גני השעשועים עברו מהפכת ענק ומגני שעשועים פשוטים כמו שאנחנו הכרנו בשנים האחרונות, אשר כללו לרוב כמה נדנדנות, מגלשה פשוטה ואולי קרוסה, נמצאים עכשיו גני שעשועים מפוארים הכוללים מתקני טיפוס, משחקי חשיבה ועוד מגוון רחב של מתקנים הדואגים להעשיר ולהעצים את חווית המשחק של ילדינו.

בשנים האחרונות התווספו חברות רבות המספקות מתקני משחק לפארקים וזאת לאור הביקוש הרב למתקנים איכותיים ומעשירים.

מתקן משחקים מפואר בכל שכונה

אם בעבר מתקני משחק מפוארים היו מותקנים באיזורים המרכזיים בעיר, ניתן לראות כי היום ראשי הערים כמעט בכל הארץ דוגלים בגישה של גן משחקים מפואר, כמו שאנחנו רגילים כבר לראות בשנת 2021, בכל שכונת מגורים.

שדרוג החוויה לילדים שלנו

אם בעבר היינו רואים מתקני משחק פשוטים, נוכל לראות את השדרוג שעברו המשחקים הן ברמת החשיבה והן ברמת העיצוב. ישנה השקעה רבה על נושא העיצוב של מתקני השעשועים והיום נוכל לראות יותר דמויות מצוירות, גיבורי על ועוד, תופסים חלק בגני השעשועים שלנו.

דגש על האתגרי

אנו רואים מגמה של שינוי בגני השעשועים ממשחקי הנאה בלבד למשחקים אתגריים לדוגמת חבלי טיפוס, מתקני נינג'ה ועוד וזאת בעקבות הדרישה הגוברת למתקנים אלו בעקבות תוכנית הטלויזיה נינג'ה ישראל.

חשוב מאוד לציין כי הסכנה בשנים האחרונות גברה בגני השעשועים כי הרצון להפוך את הפארקים לקצת יותר אתגריים מוסיפים מעט סכנה למרות המשטחים המוקצפים שנועדו למנוע ורכך מכות קשות.

חשוב מאוד להיות נוכחים עם הילדים, במיוחד עם ילדים הקטנים מגיל 3, וללוות אותם לאורך השהות שלהם בגן המשחקים.

הצללות בגני שעשועים

בשנים האחרונות חלה החובה להוסיף הצללות לגני השעשועים וזאת על מנת למנוע מכות חום והתייבשות מצד הילדים. לנו ההורים חשוב מאוד להפקיד על שתייה מרובה של מים במיוחד בימי הקיץ החמים.

היתרונות בגני השעשועים

לצאת מהמסכים

מי לא מכיר את ההדבקות של הילדים למסך הטלפון או למסך הטלוויזיה ישר בשנייה שהם מגיעים הביתה מהמסגרות החינוכיות. למזלנו, גני השעשועים של היום כן מצליחים למשוך את הילדים ולהשאיר אותם מחוץ למסכים לפחות לעוד כמה שעות.

המפגשים החברתיים

בגני השעשועים הילדים שלנו מפתחים את יכולת התקשורת שלהם עם ילדים וזאת מחוץ למסגרת החינוכית. ניתן לראות חיבור לילדים חדשים (שלא נמצאים מאחורי מסך), התקרבות לחברים נוכחיים מהגן ועוד

חוויה לכל המשפחה

גני השעשועים היום הפכו לחוויה לכל המשפחה. משפחות רבות פוקדות את גני השעשועים ביחד עם ילדיהם. ניתן לראות הורים פעילים יותר היום בגני השעשועים – גם מתוך דאגה לילדים וגם, תתפלאו, מתוך הנאה.

הוצאת אנרגיה

לילדים יש כמות אנרגיה שלא נגמרת מהר. הישיבה מול הטלוויזיה לא מפחיתה כמעט מאנרגיה זו. כפועל יוצא, ילדים הולכים היום לישון מאוחר יותר, ישנים פחות שעות, פגיעה בצמיחה ובהתפתחות ועוד.

בקיצור, גני השעושעים של היום הם חוויה של ממש וכדאי, כל עוד הילדים שלכם רוצים ללכת לשם, לנצל כל רגע 🙂

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

טיפים לבחירת ריהוט לבית

בחירת הרהיטים המתאימים לבית שלך יכולה לעשות הבדל משמעותי ביצירת סביבה נוחה, פונקציונלית ואסתטית. פוסט זה בבלוג מספק עצות חשובות לבחירת ריהוט הבית המושלם, תוך

Read More »