מותג גברים שכדאי להכיר

כשזה מגיע לחולצות בלאר לגברים, הקו הארוך הוא המועדף הסורר. חולצה רפויה עם שרוולים קצרים זו היא תכליתית וניתנת ללבישה עם סיכות מנוגדות רבות. זה מוערך מאוד בזכות הרבגוניות שלו. אתה יכול ללבוש את החולצה הזו עם מספר סגנונות וצבעים מנוגדים. למראה מרדני, בחרי חולצה עם מכפלת ארוכות, שרוול ארוך וצווארון צוואר.

חולצות ארוכות מהוות אמירה אופנתית. החולצה הזו ארוכה מספיק כדי שתוכל להראות את השרירים שלך תוך איזון המסגרת שלך. זה יכול להיות שכבות מתחת לקרדיגנים ארוכים או בלייזרים כדי להוסיף לסגנון בגדי הרחוב הקז'ואל שלך. אם את רוצה מראה מחויט יותר, בחרי חולצת טריקו עם צווארון סירה. אתה יכול ללבוש אותו עם ג'ינס או מכנסיים מחודדים. זה יכול לשמש גם כחתיכת שכבות.

טרנד נוסף שעושה קאמבק הוא טי ארוכות. לחולצה זו יש שולי קו ארוך, שיושב מעל הברך. החולצה הזו קופסת ומתאימה לגברים בעלי גוף זוויתי. הכתפיים הגדולות מאוזנות על ידי טי ארוכות עם צווארון שניתן להפשיל בקלות. ניתן לשכב את הסגנון הזה גם עם חולצות אחרות, כמו חולצות טי וקרדיגנים.

חולצת טי ארוכות היא נצחית ורב-תכליתית. חולצת טי ארוכת מעוצבת בצורה כזו שהיא יושבת מעל הירכיים. הצווארון הרחב מצוין לאיזון כתפיים רחבות. סגנון זה נהדר עבור שכבות. שלב חולצת טריקו עם שרוולים ארוכים עם שולי קו ארוך עם קרדיגן, או בלייזר.

חולצת טי קלאסית עם קו ארוך תשלים את מבנה הגוף הטבעי של הגבר. צווארוני הקו הארוך שלו מעוצבים כך שיראו אותם, כך שתוכלו לאזן את הכתפיים עם חולצת טריקו. אתה יכול גם ללבוש חולצה ארוכה עם קפוצ'ון, או קרדיגן ארוך אם אתה מעדיף. אם אתה מחפש חולצה גברית, שקול חולצת טריקו ארוכת מכפלת מעוקלת.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

הסדרי תנועה זמניים

הסדרי תנועה זמניים נקבעים לעתים קרובות ממגוון סיבות, כולל בנייה, אירועים או מקרי חירום. פוסט זה בבלוג יבדוק את ההשפעות, היתרונות והחסרונות של הסדרים אלה,

Read More »

איך לבחור טפט לחדר הילדים

המדריך האולטימטיבי לבחירת הטפט המושלם לחדר ילדכם בחירת הטפט המושלם לחדר ילדכם יכולה להיות משימה לא פשוטה. עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, זה יכול

Read More »

איך לבחור מערכות אוכל איכותיות

אכילת מזון איכותי חיונית לבריאות ולרווחה שלנו. השקעה במערכות מזון איכותיות יכולה לספק לנו גישה למזון טרי, מזין ובטוח – דבר שלעתים קרובות מתעלמים ממנו

Read More »