איפה קונים חישוקי רקמה

יש הרבה מה לדעת על הכלי הנמצא בכל מקום, אך אין צורך להשתמש בו ללא הרף אם אתה משתמש ברקמה, תפרים צולבים או סוגים אחרים של תפרים צולבים. יש להם קוטר של 3 – 12 "והם בדרך כלל 3.8 – 10 מ"מ, כל כך אידיאליים לכל מי שרקמה רקמה צולבת או ידנית.

בנוסף

בניגוד לרקמה, צמיגים אלו יכולים לשמש ילדים, כך שניתן ליצור גרסה ידידותית לילדים של הצעצוע או הצעצוע האהוב עליהם בכל עת עם תוצאות מרשימות לא פחות. ניתן להתחיל עם מסגרת רקמה צבועה ואז להוסיף אלמנטים נוספים לרשימה, אך זהו גם בסיס טוב לסוגי קישוט אחרים.

אם אתה אוהד גדול של הקשת, נסה מסגרת רקמה צבעונית כזו. אם אתה מעוניין בעולם הרקום ואתה שקוע בו, אז מסגרות הרקמה האלה מיוצרות עבורך.

הקטנות של החישוקים האלה נותנת אווירה מתוקה ועושה חשק לקשט את החדר עם רקמה נחמדה

צמיגים אלה מספקים מספיק מקום לתליית הרקמה שלך כשתסיים את עבודתך! זוהי גם דוגמה מצוינת לאופן שבו U – Create Crafts מראה לך כיצד להציג את הרקמה היפה והצבעונית שלך במגוון סגנונות וצבעים במקום לדבוק רקמה.

בעת תפירת בד

עליך להשקיע בכמה סוגים שונים של צמיגי רקמה בגדלי בד שונים. כל מה שאתה צריך זה קצת חוט, מחט תפירה וכמה מספריים, וכיסית את עצמך. כאן תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים עבור מחטי התפירה, המספריים, מכונות התפירה, המחט והחוט שלכם וגם לבדים הרקומים שלכם!

אחיזת צמיג שגודל גדול מ- 8 אינץ 'יכולה להיות לא קלה

אך אם אתה רוצה שכל העיצוב שלך ישתלב בצמיג, צמיג מרובע יעזור לך מאוד. אם הצמיג שלך קטן מהעיצוב שלך, אתה בהחלט רוצה להוציא את הבד כשאתה מוכן לתפור להמשך היום. עבור חלקים גדולים יותר, זה בסדר למקם מחדש את הבד במידת הצורך בעת תפירת דפוסים מרובעים, אך הסר אותו תמיד מהחישוקי רקמה כאשר הוא אינו תפור.

אם אתה אוהב את הרעיון להכין מלאכת מסגרת רקמה כמוני

אז אתה מחפש השראה כאן. מדוע לא לפקוח עין על כל התכונות שמסגרת רקמה טובה לא אמורה לפספס ועל מה שעומד לעתיד ובעתיד הקרוב. מלבד קניית העצה הזו, אענה על כמה מהשאלות הנפוצות ביותר שעולות בראש בעת בחירת מסגרת רקמה. בפוסט זה תוכלו ללמוד עוד על הסוגים השונים של צמיגי הרקמה, כולל הבחירה הנכונה ואיך ומתי להשתמש בהם.

עם מסגרת הרקמה עליכם ליצור משהו ייחודי, מדובר יותר ביצירת יצירה בעלת צורה חדשה לחלוטין. אם אתה קונה סט והבד שמסופק לך קטן מכדי שישתלב חישוקי רקמה קטנים, תצטרך לבנות משהו בעצמך או שאתה רקום עם הבדים המצורפים.

אם אתם מחפשים אספקה לנסות רקמה בפעם הראשונה, תמשכו תשומת לב. הייתי ממליץ למתחילים שלא להסתכל בחנות בפעם הראשונה ולהימנע ממנה.

למעשה יש לנו חדר די גדול עם קירות שמתחנן כמעט לקישוט פשוט

אך ניתן להשיג מסגרות רקמה בגדלים שונים. כמובן שצמיג טוב באמת חוסך עבודות רקמה, אך ישנן גרסאות סבירות בחנויות יצירה של דולרים המושלמות להפוך לדברים ייחודיים אחרים. אני אובססיבי להכין דברים שונים מתוך רקמה, כך שזה כנראה המקום הכי טוב להיות בו כשאתה מתמודד עם זה.

לכן במאמר של היום אני מציג כמה מחישוקי הרקמה שנעשו בשם האמון מאז לידתם

אם אתה עדיין נמצא בשתי מחשבות לגבי מסגרות רקמה וחושב לבחירת מוצר דומה, AliExpress הוא מקום מצוין להשוות את מחירי המוכרים. מכיוון שרוב המוכרים מציעים משלוח חינם, אנו חושבים שתסכים לקבל מסגרת רקמה באינטרנט במחיר טוב. זוהי נקודת התחלה טובה ליצירת מסגרת רקמה עליונה – קו שהפכה עם הזמן לאחת המוכרות והנמכרות ביותר שלנו.

ערכת הרקמה של קיידו יכולה להיות כלי נפלא ומושלם

בין אם אתם מתחילים ובין אם אתם מדביקים מנוסים. אולי זו אחת מערכות מסגרת הרקמה הטובות ביותר בשוק והיא מושלמת לעבודה עם מגוון רחב של צבעים, גדלים, צורות וגדלים של רקמה כמו גם סוגים שונים של חומרים.

ניתן למצוא מגוון מוצרי נייר מעוצבים באתר >>

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מהם העונשים על עבירות פליליות?

מאמר זה בוחן את העונשים השונים הקשורים בעבירות פליליות, תוך בחינת הגורמים המשפיעים על חומרת הענישה ותפקידה של מערכת המשפט בקביעת ההשלכות המתאימות. מבוא: מדוע

Read More »

מה תפקידו של יועץ משכנתאות

יועץ משכנתאות הוא איש מקצוע מומחה אשר מוטלת באחריות לסייע לאנשים בקבלת החלטות מושכלות לגבי הלוואת המשכנתא שלהם. הם מספקים שירותים שונים ללקוחותיהם כמו ניתוח

Read More »

מהו ניתוח מחיצה באף

ניתוח מחיצה, הידוע גם בשם מחיצה, הוא הליך שנעשה לתיקון מחיצה סטיה. מחיצה סטיה היא כאשר דופן הרקמה הדקה שמפרידה בין הנחיריים עקומה או לא

Read More »