איך להתאים תכשיט לבגד

אחד הנושאים הנפוצים ביותר בבלוג זה הוא כיצד לערבב מתכות לאביזרים וכיצד לענוד תכשיטי כסף וזהב יחד מבלי להיראות כמו תאונת אופנה. דבר אחד שאנשים רבים לא שקלו כשמדובר בשילוב תכשיטים עם ביגוד הוא שצורת העגיל או השרשרת צריכה להתאים לצורת ועיצוב הבגדים שלך. השאלה הנפוצה ביותר שהם מעלים כאשר הם יוצרים תכשיט להרכיב היא: "האם צורת העגילים והשרשראות שלי צריכה להתאים או שהם צריכים להתאים לצורת ועיצוב הבגדים?"

בהתאם למחשוף ולמחוך השמלה

תוכלו לבחור תכשיט תואם המתאים לסגנון שלכם בצורה מושלמת. אם תחליט לענוד תכשיט סנטימנטלי אחד או יותר, רוב הזמן, כדאי לשקול להניח אותם עם תכשיטים אחרים כדי לתת לסגנונות שלך עניין ומגוון. בזמן שאתה שוקל כיצד לשלב את התכשיטים שלך עם שמלה או משהו פשוט, חשוב על מחשופים ושרוולים.

לדוגמא

אם בשמלתך יש חרוזי זהב, בחר שרשרת, צמיד או עגיל בסיס זהב, ואם אתה מחפש מראה דקדנטי יותר, עגילים תואמים ותכשיט זהב או בסיס כסף הם שילוב מושלם. אם אתה צריך לענוד שרשראות, נסה לא להוסיף תכשיטים רבים יותר, מכיוון שהם שונים מאוד בפני עצמם. אבל כאשר הם נעלמים, אתה יכול להרגיש חופשי לעשות גלאם על ידי השלמת שמלתך ושמירה על מראה פריך ונקי.

אם התלבושת שלך מעוטרת בכבדות

מומלץ לבחור זוג תכשיטי זהב או כסף – עגילי בסיס ותכשיט כסף או זהב. אם תרצו להוסיף מעט נוצץ נוסף לשמלה פשוטה, תוכלו לבחור גם בשרשרת, צמיד או צמיד בצבע שונה כמו זהב, כסף או נחושת כדי להעצים את הניצוץ הנוסף.

לתכשיטי אבן תמיד יש השפעה מרשימה

אבל אתה לא רוצה בסופו של דבר עם אביזר יקר שלא ממש מתאים לכלום. בבחירת תכשיטים התואמים לשמלתך, עליך לשקול את סגנון השמלה ולחפש חתיכה דיסקרטית. בין אם שרשרת, עגיל או צמיד, התכשיטים שתבחרו אמורים להשלים את מחשוף השמלה שלך ואבני החן שבחרת לשמלת הכלה שלך או תכשיטים צריכים להתאים בצורה כלשהי. לדוגמא, אם תליון פשוט וטעם מונח ישירות סביב הצוואר, אינך צריך להסתמך על צווארון וי ואבנים ותכשיטי גברים. תמיד הייתה השפעה עלי.

ספירים כחולים הם אופציה יפה לתכשיטי חתונה ונראים נהדר על שרשרת, עגיל או אפילו צמיד. תכשיטי חרוזים הם התאמה אידיאלית לשמלות תחרה ולכן נראים הרבה יותר רכים ונוצצים מחתיכה כזו.

שילוב תכשיטים לבגד הוא תמיד אתגר גדול ויכול לקחת זמן רב למדי. אם אתה מעוניין לשלב את תלבושת האורן שלך עם צבע אחר, עליך להיות מודע עד כמה התכשיטים שלך משלימים למראה שלך והאם הם יתאימו לבגדיך או לא.

הדרך הטובה ביותר להתאים את התכשיטים שלך לתלבושות שלך

היא לזכור שבגדים הם בד, התלבושת שלך היא הבד והתכשיטים הם גימור, ולא מרכז תשומת הלב. אם תלבושת הייתה בד, אביזרים כמו צמידים, טבעות, שרשראות ועגילים עוזרים להשלמת החוש האופנתי. בין אם הצהרות, שרשראות או עגילים: תכשיט חדש יכול לתבל את העבודה או את הבית. בין אם אתה בונה תלבושת סביב תיק חדש יותר או זוג נעליים, הידוק שרשרת הצהרת ועגילים יכול להפוך את התלבושת שלך למעניינת יותר על ידי התאמתה לחתיכות קטנות ותואמות יותר.

אם אתה עונד זוג עגילים מודגשים

תלוי בתלבושת שלך, עדיף לא לתת לשרשרת שלך להסיח את דעתך. בחירת שרשרת המשלימה את צבע השמלה שלך תעזור ליצור מראה מורכב מאוד. כדי להפיק את המרב מהתכשיטים, כדאי לשקול את מחשוף השמלה לפני שאתה מרכיב את השרשרת.

כשאתה עושה זאת, עליך לענוד רק שרשראות ועגילים בעלי צורת תליון, כמו הדפס התלבושת שלך. אם כן, עליך לענוד רק שרשרת או עגילים בעלי צורה דומה להדפסה של התלבושת שלך, כמו זו.

אם יש לך תלבושת מאוד שיקית וצבעונית

רצוי לענוד תכשיטים פשוטים ואלגנטיים, אבל אם אתה באמת צריך להבליט את התכשיטים שלך, אז אתה צריך לבחור בשחור. לכו על עגילי כסף, פנינים ויהלומים פשוטים מכסף, מכיוון שעגילים אלה צריכים להתאים לתלבושת שלכם. התכשיטים שלך לא צריכים להתאים רק לתלבושת שלך, אלא גם להתאים לגוון שלך. תביא שרשרת שכבתית ובחר עגיל שמושך את תשומת הלב לפנים שלך, כמו זו.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

טיפים לבחירת ריהוט לבית

בחירת הרהיטים המתאימים לבית שלך יכולה לעשות הבדל משמעותי ביצירת סביבה נוחה, פונקציונלית ואסתטית. פוסט זה בבלוג מספק עצות חשובות לבחירת ריהוט הבית המושלם, תוך

Read More »