איך לבחור תמונות לחדר שינה

צבע חדר השינה הנכון יכול לחולל הבדל גדול בהרגשתך כשאתה חושב על רעיונות לציור בחדר השינה. בעוד שמעצבי פנים נוטים למלא אחר אותן הנחיות לבחירת הצבעים לצבע הקיר של חדר שינה למבוגרים או לחדר שינה ראשי, תוכלו להוציא את ספר החוקים ולצבוע את חדר השינה בכל צבע שתרצו. בעת בחירת ערכת צבעים לחדר השינה שלך, צבעים קרירים ומרגיעים יכולים לעזור לך ליצור חלל המזמין אותך להירגע.

אל תבחרו אומנות המכילה את הלך הרוח שאתם רוצים ליצור בחדר השינה שלכם, אלא מרחב בסיסי בו תוכלו לעבוד. נופים הם אידיאליים אם תבחרו ערכת צבעים לקירות המיטה שלכם, כמו גם לרקע החדר עצמו.

תמונות מעוצבות לחדר השינה באתר Decor &More

המפתח

הוא ליצור הבדל בין משטחי הריהוט, ואמנות הקיר חייבת להיות במקום אחד בחלל קיר ריק. בחירת אמנות קיר לתכנית קומה פתוחה היא החדר הקשה יותר, אך הוא זקוק לתחושה אחידה בכל החדר. למרבה המזל, ישנן דרכים רבות לבחור את קיר האמנות המושלם לחדר שלך – המפתח הוא לבחור את המקום הנכון.

האם אמנות הקיר צריכה להתאים לפלטת הצבעים של החדר פתוחה לדיון, אך אינך רוצה לבחור את צבע הקיר שגורם לחדר שלך להיראות עוד יותר קטן.

חפש את הצבעים הבאים אם ברצונך ליצור אשליה של חדר שינה גדול יותר מבלי לבחור בצבע לבן עז על הקירות

בחירת צבע בהיר שגורם לחדר להיראות גדול יותר יכולה ליצור תחושה של חום ולהפוך אותו לאינטימי וחם יותר. בחר צבע בהיר יותר לחדר שלך, כגון כחול, ירוק או אפילו אדום, וזה גורם לו להיראות גדול יותר. אמנם אתה לא רוצה שהלבן יתקע בחדר שינה קטן, אך בחירת צבע כהה יותר כמו כחול או אדום לחדר עם ציור קיר גדול יכולה לעזור לו להיראות גדול.

אם ברצונך לבצע שיפוץ בחדר השינה הגדול שלך

תוכל לשנות את מראהך לפני השינה. צביעת הקירות בצבע ניטרלי מעניקה לכם את האפשרות לקשט את חדר השינה שלכם בדוגמה מהנה על המיטה והקירות. בין אם אתה מקשט את חדר הילדים שלך או חדר משלך, דפוסי כיף יכולים להוסיף קצת גחמניות לעיצוב שלך. אתה יכול גם להרדים באמצעות הפיכת הקיר מאחורי מיטתך לארון, מה שמגדיל את המרחב הקטן בחדר השינה.

אם ברצונכם ליצור חדר שינה העומד בכללי הפנג שואי, בחרו מקום שינה בו תוכלו לראות את הדלת ולהסתיר עומס וציוד. אתה יכול לקבל שניים מהם, להיפטר מהמראה ולבחור ביצירת אמנות מרגיעה, או להרגיע את עצמך עם גוונים וצבע מרגיע.

מקם את המיטה באמצע כך שתקבל פריסה סימטרית בחדר השינה הקטן שלך

כך שתוכל להפיק את המרב מהחלל. אם אין לך מספיק מקום משני צידי המיטה שלך, שקול להסיר שולחן צדדי למיטה כדי להעניק לעיצוב חדר השינה הקטן יותר מקום. רק וודאו שניתן לפתוח ולסגור את דלת ארון חדר השינה שלכם ומצאו את המקום למיטות שלכם שהכי הגיוני בעיניכם.

יותר מדי רהיטים יכולים לגרום לחדר השינה שלך להראות צפוף וקטן

כך שאם אתה צריך לפנות בדרך מסוימת לשידה או למיטה שלך, זה הזמן לצמצם. מיטה זוגית סטנדרטית אולי נראית קצת אבודה בחדר שינה גדול יותר, אך מיטת סופר קינג סייז מפצה על כך ויכולה לשלוט בחדר שינה קטן על ידי כך שמפנה מקום לנוע בחדר ולהפוך למיטה ולזרוק מהמיטה.

אז תארו כמה אפשרויות שונות ובחרו חלקים המתאימים לסגנון החדר, כולל הריהוט שכבר יש לכם וכל הפריטים שאתם #

זה אפילו קל יותר להשתמש בארגון החדרים המקוונים שלנו

את הרעיונות לעיצוב חדר השינה הקטן שלך מבלי להזיע. נבדוק גם כיצד לבחור מבטאים לקירות, כיצד פועל עיצוב קיר וכיצד להשתמש באור יום בחדר השינה כמפלט האולטימטיבי בביתכם. הם יכולים לעזור לגרום לחדר קטן להראות גדול יותר, להוסיף רכות ולהציג צבעים ודוגמאות שקושרים אותו יחד. מצא השראה נוספת ברעיון זה לעיצוב סלון ירוק והשתמש בו בכל חדר שאתה באמת אוהב.

בחירת אומנות הקיר המושלמת על סמך החדר בו אתה תולה היא חיונית גם לשילוב של חלל ואווירה. על ידי הוספת אמנות קיר והפיכתה למוקד החדר שלך, אתה נותן לעצמך יותר מקום להמשך עיצוב הפנים.

לדוגמא

יצירת אמנות המדגישה זירת קרב עקובה מדם אינה בהכרח הבחירה הטובה ביותר עבור חדר השינה שלך. היצמדות לנושא פירושה לא רק תמונה של קרב, אלא גם של שמי הלילה או ערב שקט. כשאתם מקשטים משתלה או משתלה, תוכלו לבחור נושאים המשקפים את השקט בערב, כמו הירח והעננים.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

טיפים לבחירת ריהוט לבית

בחירת הרהיטים המתאימים לבית שלך יכולה לעשות הבדל משמעותי ביצירת סביבה נוחה, פונקציונלית ואסתטית. פוסט זה בבלוג מספק עצות חשובות לבחירת ריהוט הבית המושלם, תוך

Read More »

הגירה לקנדה – יתרונות וחסרונות

פוסט זה בבלוג דן ביתרונות ובחסרונות של הגירה לקנדה, מכסה היבטים שונים כמו הזדמנויות כלכליות, איכות חיים ומגוון תרבותי. המטרה היא לספק נקודת מבט מאוזנת

Read More »