איך לבחור מדפים למקלחת

בבחירת מדפי מקלחת, שקול את הגודל והצורה של הנישה שלך. אתה יכול לעשות את המדפים שלך גבוהים או נמוכים ככל שאתה צריך אותם, תלוי במיקום הנישה. כמו כן, שקול את החומר והדוגמה של האריח שלך. אם אתם מתקינים מדף אקרילי, חשוב שהדוגמה תתאים לגובה המדף. חשוב לשמור על הצורה והגודל של הנישה והאריחים פשוטים. יהיה קל יותר לנקות כאשר חדר האמבטיה שלך נקי מפינות עמוסות.

מארזי מדף סל

מארזי מדף סל קל להתקנה ויכולים להשתלב כמעט בכל תא מקלחת. הקפד להשתמש במשטח שטוח ונקי בעת התקנת מדף מדף סל, והקפד להזות מעט את הפינה האחורית כדי שלא תחבוט במרפקים או בראש כשאתה מנסה להשתמש בהם. מארז מדף לסל יכול לאחסן כמה בקבוקים גדולים ושלושה עד חמישה פריטים קטנים. מדפים אלה מגיעים בגימורים רבים. רבים מצופים בכרום והם האפשרות העמידה ביותר. הם בדרך כלל מתקנים קבועים במקלחת שלך, אז וודא שאתה אוהב את המראה הזה לפני שאתה רוכש מדף חדש לחדר האמבטיה שלך.

מארז בסגנון סל הוא בחירה טובה אם יש לך חדר אמבטיה גדול. מדף זה עשוי מפלדת אל חלד 304. יש לו שלושה ווים בחזית לתליית שמפו ומרכך. מדף זה נהדר עבור זוגות או דיירי בית מכיוון שהוא חוסך מקום. ללא קשר להעדפה שלך, מדף עם הרבה מקום ישמור על הדברים שלך מאורגנים. מארזים בסגנון סל לא יפגעו באריחים מסביב למקלחת.

מדפי אחסון במקלחת

לאחר מכן תחליט מה אתה צריך עבור חדר האמבטיה שלך. מדפי המקלחת הטובים ביותר יספקו אחסון בשפע עבור מוצרי טיפוח חיוניים. הם לא יפגעו בעיצוב הכולל של המקלחת שלך על ידי אחסון העומס. יש הרבה סגנונות לבחירה, אז יהיו הרבה אפשרויות. לאחר מכן, בחר את זה שמתאים לצרכים שלך. אם אתם קונים תא תא, ודא שהוא מתאים למידות ולסגנון של מקלחון.

מקלחות קטנות יאהבו את המארזים בסגנון סל. מדפים אלה אינם חותכים לתוך האריח, כך שהם קלים להתקנה. מדפים אלה מתאימים למקלחות קטנות. ראשית, בחר מדף למקלחת שלך. מדף סל הוא בחירה טובה אם אתה צריך מדף עבור חדר אמבטיה קטן. אם אתם מחפשים מדף איכותי ועמיד, בחרו מדף עם דבק חזק.

בבחירת מדפי מקלחת, ניתן לבחור במדף בודד או כפול. מדף בודד לא תמיד מעשי בחדר אמבטיה גדול. תצטרך למצוא דרך להתקין שני מדפים בשיפוץ חדר אמבטיה קטן. מארז דו צדדי יהיה בחירה טובה עבור מקלחת גדולה יותר. מדף בודד יכול לגרום לחדר רחצה קטן להרגיש צפוף או לא מאורגן אם הוא בשיפוצים. ערימת כמה מדפים תגרום לחדר האמבטיה שלך להרגיש גדול יותר.

סגנון הסל – המומלץ ביותר

מדפים בסגנון סל הם פתרון מצוין לארגון מקלחת. אם אתם זוג, שקול שני מדפים אם המקלחת שלך קטנה. אם יש לך משפחה, תרצה לשקול התקנת שני מדפים. מדף דו צדדי מאפשר להכיל את כולם. אתה יכול גם לחסוך מקום במקלחת שלך על ידי שני מדפים. עבור מקלחון גדול יותר, אתה יכול להתקין מדף משולש צדדים אם יש לך מקום פינתי פנוי.

מדף למקלחת יכול להיות פתרון מצוין למקסם את שטח האחסון בפינות המקלחת שלכם. אפשר להתקין מדף למקלחת שיהיה צמוד לקיר וניתן להשתמש באותם חומרים לצד השני. מדף האריחים בפינה הימנית יכול להיות דרך מצוינת ליצור מקלחון מרווח יותר. ניתן למקם מחדש בקלות במידת הצורך.

חשבו על הסגנון שאתם רוצים בבחירת מדפים למקלחת. אמנם ישנן אפשרויות רבות עבור אריחי אבן טבעית, אך אתה יכול גם לבחור לוח אריחי קרמיקה או פורצלן שיתאים לאריחים הקיימים שלך. אריחי אבן טבעית הם הקלים ביותר להתאמה וניתן להתאים אותם לצבע ולדוגמא של הלוח. ניתן להתקין אריחי פורצלן או קרמיקה דו צדדיים עם קצוות בולנוז למראה מודרני. אתה יכול לערום אותם אחד על גבי כדי למקסם את האחסון האנכי.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מהם העונשים על עבירות פליליות?

מאמר זה בוחן את העונשים השונים הקשורים בעבירות פליליות, תוך בחינת הגורמים המשפיעים על חומרת הענישה ותפקידה של מערכת המשפט בקביעת ההשלכות המתאימות. מבוא: מדוע

Read More »

מה תפקידו של יועץ משכנתאות

יועץ משכנתאות הוא איש מקצוע מומחה אשר מוטלת באחריות לסייע לאנשים בקבלת החלטות מושכלות לגבי הלוואת המשכנתא שלהם. הם מספקים שירותים שונים ללקוחותיהם כמו ניתוח

Read More »

מהו ניתוח מחיצה באף

ניתוח מחיצה, הידוע גם בשם מחיצה, הוא הליך שנעשה לתיקון מחיצה סטיה. מחיצה סטיה היא כאשר דופן הרקמה הדקה שמפרידה בין הנחיריים עקומה או לא

Read More »