איך בוחרים כסאות בר

כסאות בר הם ז'אנר מגניב ומודרני במיוחד של כסאות עבור הבית או הבר, אך ברכישתם כמו בכל רכישה יש מקום רב להיכשל, וחשוב שכיסא הבר יהיה גם עמיד ואיכותי, וגם נוח, פרקטי ושמיש. בדיוק בשביל זה לפניכם קצת על איך בוחרים כסאות בר.

מדידות

השלב הראשון שנצטרך להתחיל עמו הוא מדידות ובדיקות פרקטיות שונות עבור הכסא בר. לאחר שנמדוד את הבר עצמו, נוכל להבין באיזה גובה אנחנו רוצים את הכיסאות עצמם. מה שצריך למדוד זה את גובה הבר + עובי הקנט, השיש או השולחן של הבר על מנת לייצר מידה שגם מתאימה לרגליים וגם נוחה לישיבה. זו נקודה חשובה להתחיל אתה כי אינספור פעמים לקוחות רוכשים כסאות נמוכים או גבוהים מדי עבור הבר, וכך יוצרים סיטואציה ממש לא נוחה. ביצרנית הכיסאות עיצוב הכסא והבר נוכל למצוא מגוון אופציות מושלמות למידתנו ואיכותיות.

מידות של בר סטנדרטי הם 90 ס"מ ולבר כזה יתאים כסא בר בגובה 65 ס"מ.

עיצוב מועדף

כסאות בר הם כלי מדהים להעברה של מסרים שונים וקווים עיצוביים שונים, שכן מדובר בתחום שבאמת הלך והתפתח עם השנים וכיום אפשר לראות ממנו כמה סגנונות שונים לגמרי. כסאות בר עץ הם כסאות קלאסיים ואותנטיים, בעוד כסאות בר ממתכת וחומרים תעשייתיים יותר יוצרים לוק מודרני ומגניב או אף יוקרתי. לכן חשוב להבין מראש את הכיוון שלנו, ולצאת לדרך בהתאם להשקפה הזו.

עמידות ופרקטיות

נקודה חשובה ונוספת שלא כדאי להתפשר עליה בבחירת כסאות בר היא בדיקה פרקטית של הכיסא – העמידות שלו, חיי המדף שלו והאיכות של החיבורים והייצור. רק כך נוכל להבטיח שרכשנו כיסאות איכותיים, שיישארו אתנו לשנים ולא סתם בזבזו לנו זמן וכסף.

בדיקת ניקיון

דבר חשוב ונוסף לבדוק בהתאם הוא כיצד מגיבים כסאות הבר אל חומרי ניקיון, כמה קל או קשה לנקות אותם ולהימנע מכתמים, וכדומה. אחרי הכל כסאות בר מתלכלכים די בקלות מאוכל ושתייה ולכן חשוב שיהיו עשויים מחומרים שיעשו לנו חיים קלים עם הניקיון ולא סתם יצברו כתמים ויצרו משימוש אחרי שנה.

לסיכום

בחירת כסאות בר ועיצוב להם ולבר הן בחירות חשובות שכדאי כמובן לחשוב בהם על האסתטיות ועל הקו העיצובי המתאים אך עוד יותר חשוב לשים לב לכמה נקודות ודגשים פרקטיים שיבטיחו שימוש מושלם בכיסאות ולמשך שנים רבות. לכן נרצה לשים לב לאיכות החומרים, עמידות, תגובה לניקיון, מידות מדויקת, ועוד.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

טיפים לבחירת ריהוט לבית

בחירת הרהיטים המתאימים לבית שלך יכולה לעשות הבדל משמעותי ביצירת סביבה נוחה, פונקציונלית ואסתטית. פוסט זה בבלוג מספק עצות חשובות לבחירת ריהוט הבית המושלם, תוך

Read More »