סליקה באינטרנט לאתרי קניות- כל היתרונות

אתרי קניות הפכו מזמן לחלק בלתי נפרד מחיינו, רוב הקניות מתבצעות דרכם במיוחד שמדובר על אתרי קניות מחו"ל שמציעים מגוון מוצרים במחירים זולים ונגישים לעומת הארץ. לכן על מנת לרכוש מוצרים בין אם זה באתרים בחו"ל או אתרים בארץ, יש צורך בכרטיס אשראי בתוקף ות"ז וכמובן חיבור לאינטרנט על מנת לגלוש לאתר עצמו.

מהי סליקה באינטרנט לאתרי קניות?

סליקה באינטרנט היא סליקה אשר מתבצעת דרך אתר הקניות. על מנת לגבות את התשלום עבור המוצר או השירות יש צורך בהזנת פרטי האשראי ות"ז. לאחר הזנת פרטים אלה ולחיצה על כפתור אישור, מתבצעת הסליקה והתשלום נגבה. בסיום הגבייה נשלח ללקוח חשבונית מס קבלה למייל. בכל אתר קניות בין הוא מהארץ או מחו"ל תמצאו סליקה באינטרנט מאחר והתשלום עבור המוצרים או השירותים הוא באמצעות כרטיס אשראי בלבד.

האם כל עסק חייב סליקה באינטרנט באתר הקניות?

זה לא משנה אם אתם עסק קטן, בינוני או גדול, כל עוד יש לכם אתר קניות באינטרנט אתם חייבת מערכת סליקה על מנת לגבות את התשלום מהלקוחות. ללא מערכת סליקה לא תוכלו לגבות את התשלום. לכן חשוב לבחור חברת אשראי מוכרת אשר תתאים לצרכים שלם ואשר ניתן לסמוך עליה בכל בעיה בה אתם נתקלים במהלך הגבייה. כמו כן, סליקה באינטרנט מחייבת תשלום עמלה לחברת האשראי בהתאם לגודל העסק והכנסותיו. עסקים קטנים ישלמו עמלה של 2% ואילו עסקים גדולים ישלמו עמלה של 2.5% מגובה הכנסותיהם.

היתרונות של סליקה באינטרנט לאתרי קניות?

לסליקה באינטרנט לאתרי קניות ישנם לא מעט יתרונות על פני שיטות גבייה אחרות. יתרונות אלה כוללים:

ניתן לבצע את הקנייה בכל שעות היממה- ניתן לבצע את הקניות באיזה שעה שאתם צריכים, כך שאין לכם הגבלת שעות כפי שאתם רגילים אליה מחנויות פיזיות.

ניתן לבצע את הקנייה בכל מקום- ניתן לבצע את הקניות מכל מקום בו אתם מחוברים לאינטרנט ויש לכם כרטיס אשראי, כך שאם אתם בעבודה, בבית או באמצע הליכה תוכלו להיכנס בקלות לחנות ולרכוש את מה שאתם רוצים.

נוחות – האתרים נוחים מאוד לשימוש, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור את המוצר שאתם רוצים ולגשת לקופה לשלם.

גבייה מהירה- הגבייה היא מהירה אין צורך לחכות יותר מדיי, ברגע שמוזנים פרטי האשראי ואתם לוחצים על כפתור אישור התשלום נגבה.

גבייה מיידית– בעת הקנייה באתרים הגבייה עבור המוצר היא מיידית במעמד הקנייה, כך שהתשלום מתקבל בצורה מיידית.

הודות ליתרונות אלה ישנם לא מעט עסקים שיש להם חנות אינטרנטית ונהנים מהגדלת הכנסות העסק ומהגדלת המכירות. לעיתים מדובר על עסק שיש לו גם חנות פיזית ואז יש לו שני מקורות הכנסה, אך לעיתים אתרי הקניות הם מקור ההכנסה היחיד והעיקרי של בעל העסק.

קרדיט לתמונה:

https://depositphotos.com/251307668/stock-photo-pos-terminal-payment-machine-with.html

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך