ניקוי ספות מקצועי

בניקיון האדים בניו יורק אנו יוצרים עבורך סביבת עבודה נקייה ובריאה – הספות והספות המנוסות שלנו מרעננות ספות מלוכלכות ושחוקות כדי להאריך את חייהן ולחסוך לך כסף. אנו משתמשים בפתרונות הניקוי המוגזים הסביבתיים שלנו בכדי לתת לשטיחים שלכם חומר ניקוי שעושה פלאים על רהיטים מרופדים. השתמש בפתרון ניקוי השטיחים האיכותי שלנו, ירוק, ידידותי לסביבה וידידותי לסביבה המשתמש בשילוב של מרכיבים טבעיים ואורגניים וכן בתערובת של מוצרים אורגניים וטבעיים.

ניקוי ריפודים זה מנקה רהיט שלם מבלי להסיר חלקים מהרהיטים כמו קירות, רצפות, ארונות או אפילו את הרצפה. אנשי מקצוע משתמשים בזה בתדירות הגבוהה ביותר לניקוי מזרונים, חיטוי וניקוי שטיחים וריהוט אחר.

שואבי ריפוד מוסמכים ואז מסירים את תמיסת הניקוי בעזרת שואבי אבק מיוחדים הלוכדים לכלוך, אבק ואלרגנים מהאוויר בביתכם מבלי לעזוב את הרהיטים.

למידע נוסף אודות ניקוי ספות מקצועי הכנסו לאתר https://the-art-of-cleaning.co.il/

לפני תחילת ניקוי הריפודים

צוות טכנאים בודק כל רהיט כדי ליצור תוכנית ניקיון פרטנית. לאחר שנקבעה השיטה הנכונה לניקוי רהיטים על פי גודל וחומר הריהוט, מומחים מאומנים החלו לעבוד להסרת כתמים, לכלוך ולכלוך, להחזיר את אובדן הצבע ולהחיות את הריפוד בכללותו. לאחר שהגדיר שיטה מתאימה לניקוי רהיטים על בסיס ייצור וחומרים, האדם המיומן ייצא להסיר כתמים ולכלוך, להחזיר את הצבע ולהחיות את הריפודים. טכנאי ניקיון שהוכשרו בודקים את הריפודים שלכם וקובעים את השיטה הטובה ביותר לניקוי רהיטים כדי להשיג את התוצאות הרצויות.

ביום הניקיון אנו באים ומנקים את כל שאר רהיטי הבד והעור הזקוקים לניקוי. צוות ניקיון ריפודים מקצועי שולח צוות טכנאים מוסמכים לרענן ולנקות את הרהיטים כדי להפיח חיים חדשים במרחב המגורים שלכם.

אם ברצונך להזמין מומחה

Bisaillon ממליץ לנקות את הריפוד שלך כל 12 – 24 חודשים או יותר על ידי טכנאי ניקיון מוסמך. לאחר אבק ושואב אבק קבוע, כדאי להזמין איש מקצוע שיעשה מדי פעם ניקוי קיטור. אם אתה מבחין בריח מעופש, מנקה נרתיקים מקצועי ינקה אותו עבורך בתדירות שתרצה.

אחת הסיבות מדוע עדיף להזמין איש מקצוע מקצועי

היא מכיוון שבדים שונים דורשים שיטות ומוצרי ניקוי שונים. מנקה ריפודים מקצועי יודע איזו שיטה ומוצר מתאימים ביותר לרהיטים שלכם. איש המקצוע מסייע לקבוע איזה חומר ובאיזו שיטת ניקוי יש להשתמש בצורה הטובה ביותר על בסיס הרכב החומר. עלות הניקיון, הממוצעת בין 47 $ ל 50 $ עבור ריהוט מקצועי וניקוי נרתיקים, יכולה להיות מושפעת ישירות מהסוג ושיטות הניקוי.

אם יש לך ספה, אתה יכול לצפות לשלם יותר עבור שירותי ניקיון, אך אם אתה זקוק לניקוי ריפודים או ניקוי שטיחים בבית, התקשר אלינו כדי שנוכל לשמור על הספה שלך במשך שנים רבות.

ניקיון מקצועי, מאושר על ידי ה- ICRC, הוא הטוב ביותר לכל רהיט בביתכם או בעסק.

שירותי ניקוי רהיטים מקצועיים כמו שלנו יודעים שלחומרי ריפוד שונים בבית שלך יש סובלנות שונות הדורשות טכניקות ניקוי ספציפיות

אנו משתמשים בניקוי אדים, בו חברות אחרות משתמשות בכל סוגי חומרי השטח, המאפשרים לכם לנקות את בד הריהוט שלכם בדרכים שונות בהתאם לדרישות הניקיון. מנקי הריפוד המקצועיים שלנו הוכשרו לקבוע את טכניקת הניקוי הבטוחה ביותר עבור כל חומר ספציפי ויכולים למצוא את הדרך הטובה ביותר לנקות עור, בדים וחלקי ריהוט אחרים בכדי לגרום להם להיראות כמו חדשים. KIWI הוא פיתרון נהדר לניקוי צינורות אוויר לשמירה על ניקיון רהיטים ולשמירה על ריהוט רהיטים ומגן.

ניקוי מושב האהבה מתחיל בשואב אבק של כל הסדקים

הסדקים והמשטחים של היצירה, ואחריו שיטת ניקוי אדים הסופגת את הכרית במים ואז מסירה לכלוך וכתמים. אנשי המקצוע שלנו בתחום הקיטור והניקיון מביאים מים מבודדים בטמפרטורה גבוהה למשטח הספה כדי להסיר לכלוך, ריח, כתמים וכימיקלים. אנו גם מנקים כל פרט כדי להסיר לכלוך רצפה קשה, לכלוך וכתמים, כמו גם תפרים נקיים, תפרים ותפרים בבד.

מנקי הרהיטים המקצועיים שלנו מסירים את הלכלוך ומשאירים את הרהיטים מוכנים שוב לסינון האוויר הבית שסונן האוויר הביתי.

ניקוי ריפודים מקצועי עוזר לכם לסיים את חיי הרהיטים ולחסוך לכם כסף בטווח הארוך

ניקוי ריפודים מקצועי לא רק חוסך לכם כסף, אלא גם מאריך את חיי הרהיטים. ניקיון מקצועי גם משפר את איכות אוויר החדר, עוזר להאריך את חיי הרהיטים והופך אותו לנוח יותר לישיבה. שירות ניקיון נכון הופך אותו גם לנוח יותר לשבת וחוסך כסף.

אנשי מקצוע לניקוי ריפודים זולים יותר מרהיטים חדשים ויכולים להאריך את חיי הרהיטים שלכם בשנים רבות. Bebe הוא שירות ניקוי ריפודים המסייע להאריך את חיי הרהיטים.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

טיפים לבחירת ריהוט לבית

בחירת הרהיטים המתאימים לבית שלך יכולה לעשות הבדל משמעותי ביצירת סביבה נוחה, פונקציונלית ואסתטית. פוסט זה בבלוג מספק עצות חשובות לבחירת ריהוט הבית המושלם, תוך

Read More »