מתנות מומלצות לעובד בחברה

במאמר זה נדון מהן מתנות לחג המולד ונמנה 30 מתנות שתוכלו לקבל לעובדים שלכם. מאמר זה הוא חלק מהמדריך שלנו למתן חברות, המסייע לכם למצוא את המתנה המושלמת לכל עובד בחברה שלכם. זה יעזור לך ליצור רשימה של מתנות מושלמות כדי להגביר את המורל של העובדים שלך, כולל מתנות לעובדי החברה ולעובדים אחרים בארגון שלך. אם אתה עדיין זקוק לרעיונות טובים למתנה עבור הצוות שלך ודוחה את הצעותינו, תוכל לעבור על רשימת השאלות הבאה עבור כל מקבל מתנה שיעזור לך לצמצם את אפשרויותיך. אם אתה זקוק למתנה לקבוצת עובדים צמודה וסרוגה או לעבודה מבית חברתית – רחוקה – הנה כמה מתנות לעובדים שכולם יאהבו. בנוסף לרעיון של מתנת עובד, כדאי לחשוב על חלופות אחרות למתנות ארגוניות. או, אם אתה רוצה לעשות משהו אחר עם הקולגות שלך.

לאחר מכן, עיין ברשימת ההכרות שלנו בעובדים שתוכל לצרף לכרטיס המתנה שלך, וכן במדריך שלנו לכרטיסי מתנה ידידותיים לעובדים.

במאמר זה תלמדו מדוע חשוב לתגמל את העובדים שלכם

ואני מקווה שרשימה זו הניבה כמה רעיונות נהדרים למתנות לעובדים שיעזרו להם להרגיש מוערכים. בין אם אתם מחפשים שובר מתנה ליום ההולדת של העובד שלכם, מתנה לחג המולד או אפילו מתנת יום הולדת, רשימה זו אמורה לחסוך לכם זמן ולעזור לכם לעשות זאת. במדריך המתנות שלנו אנו מגלים 25 מתנות שעוזרות להגביר את הערכת העובדים, לשפר את המורל המשרדי ואת התפוקה.

אם אתם חושבים להקים מדי פעם יום הערכת עובדים

הפכו עבורם הפתעה נחמדה ועזרו להם למצוא את המתנות האישיות הטובות ביותר לעובדיהם, הנה זה. גלה כיצד לחלוק את רוח חג המולד עם כולם בחייך ברשימה זו של 20 הרעיונות המובילים ביותר למתנות וירטואליות לעובדים. פירטנו את 20 הרעיונות המובילים שלנו למתנות וירטואליות, המחולקים לשלוש קטגוריות: מתנות לחג המולד, כרטיסי מתנה ומתנות לחג המולד.

מתנה ארגונית ייחודית לחגיגת אבן דרך

היא דרך להראות את הערכתך למה שעובדיך עשו. אתה מרגיש מוערך, מראה לעובדים אחרים את המחויבות שלך לצוות ולהראות להם שאתה מעריך אותם. למרות שזו יכולה להיות אחת המתנות היקרות ביותר לעובד, תוכלו לבחור לתת אותה רק לאותם עובדים המשרתים אתכם. בסופו של דבר, סיווג העובדים לפי משך השתייכותם לחברה עוזר לכם להחליט אילו רעיונות יתאימו יותר לגיוס עובדים. והכי חשוב, הגית אסטרטגיה להכרה בעובדים שלך שמאפשרת לעובדים שלך לראות את המתנות שלהם כפרס על עבודה טובה. זה לא רק על מה שאתה נותן עם מתנות לעובדים שלך, אלא גם איך אתה מראה את הערכתך.

חברות

מתנות נדיבות יכולות לעזור להפגיש את העובדים כשהם רואים במתנה מחווה של הכרת תודה על מאמציהם. בעת בחירת מתנה, יש לנקוט בזהירות ובמאמץ רב לא רק למקבל אלא גם לעובדיכם. מתנות העובדים מבטאות את תודת ההנהלה ואת הערכת העובדים על פעולות ומעשי ההנהלה.

בחירת מתנה יצירתית לעובד יכולה להוות אלטרנטיבה טובה למתנות הרגילות שמסתובבות במשרד

מתנה לעובד כמתנה לחג המולד היא גם הזדמנות טובה לעובדים לראות כיצד הם רוצים להשתמש בכרטיסי המתנה. יש עובדים שמקבלים מתנות רחוקות מהמשרד, אחרים מקלים עליהם את החיים במשרד.

בוודאי שלא חייבים לתת מתנות לכולם בחברה

אך טוב לתת מתנות קטנות ולשים כמה מתנות מובחרות בסל. בין אם אתם קונים מתנות לעמיתים – עובדים או אנשים מחוץ לחברה שלכם, תוכלו לבחור מתנות הנוחות לעובד שלכם. ההבדל בערך ובמחיר של מתנה לא צריך להיות גדול כאילו היית בוחר אותה לצוות ויש לך קבוצה קטנה של אנשים שאתה מתקשר איתם מדי יום. ספלים הופכים פריט למתנה מצוינת, בין אם אתה איש עסקים מקצועי ובין אם לאו, הם מתנה נהדרת למי שעושה עסקים עם אנשי מקצוע.

כרטיס רגעי שמח מומלצים מאוד כמתנה לצוות להערכה וניתן להשתמש בו במגוון דרכים, כמו כרטיסי מתנה, שקיות מתנה או אפילו תעודת מתנה. אם אינך בטוח איזו מתנה העובד שלך הכי אוהב, שמור על זה פשוט ותן לו כרטיס מתנה עם מספר מותגים.

אם יש לך עובד שנוסע לעבודה או להנאה

תגי מזוודות חקוקים ומונוגרמים באופן מקצועי הם מתנה מתחשבת. בין אם העובד שלך נמצא תמיד בתנועה או בעבודה להנאתו, תג מטען אישי הוא רעיון נהדר למתנה. חברה – חולצות טריקו וספלים עם סמלי לוגו של החברה מייצרים שקיות swag נהדרות ורעיונות מתנה ליום ההכרה בעובדים.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך