מוצרי פרסום לשיווק העסק

רעיונות שיווקיים חינמיים (או כמעט בחינם) אלה יכולים לעזור לכם להוציא את האסטרטגיה השיווקית העסקית שלכם לדרך. בדקו אם זה עובד עבורכם ונסו זאת בקרוב וקבלו רעיון שיווקי טוב שתוכלו להשתמש בו כדי ליצור חומרים שיווקיים עבור העסק שלכם. הנה 101 רעיונות שיווק לעסקים קטנים שיגרמו לך לחשוב על כל הדרכים השונות בהן אתה יכול לקדם את העסק שלך, החל ממוצרי קידום מכירות ועד חומרי שיווק.

כדי להשיג זאת, על החברה ליישם אסטרטגיות שיווק ופרסום שונות לקידום מוצריה ושירותיה. מסרים שיווקיים ואסטרטגיות קידום ארגוני חייבים לתקשר היטב ולהעביר את הרעיונות העיקריים לקבוצת היעד שלך.

אם אתם מחפשים אפשרות בעלות נמוכה שתוכלו לעשות בבית, כדאי לכם להתחיל איתה. אתה יכול גם ללכת צעד קדימה ולשלם למעצב עצמאי כדי ליצור עבורך מגוון אינפוגרפיות שיהיו זולות בהרבה ממעצב גרפי מן המניין.

פריטי קידום מכירות אלה הם כלי שיווק מעולה שעולים מעט מאוד בהשוואה לשיטות פרסום אחרות

אם אתה משתמש בפייסבוק כדי לקדם את העסק שלך, אתה מנסה לזכות בעוד לייקים ומנויים. למעשה, חמישים אחוז ממשווקי B2B מוצאים שמדיה חברתית היא אחת משיטות השיווק היעילות ביותר העומדות לרשותם. אז אם אתה רוצה להגיע ללקוחות חדשים, זה בהחלט צריך לשקול. שלטי חוצות ניידים אלה של חברות הם דרך נהדרת לשפר את כישורי השיווק שלך במחיר נמוך.

פרסומות מידע מיועדות למוצרים ושירותים המתאימים לפרסום מסוג זה והם פופולריים מאוד בקרב משווקי B2B.

חשוב גם להשיג לידים ממקורות כמו שותפים ופרסום מקוון, אך על חברות להשתמש בצורות פרסום אחרות כמו מדיה חברתית ופרסום מודפס. פריטי קידום מכירות וניידים הם אידיאליים למטרה זו וניתן להשתמש בהם כחלק מקידום העסק.

קיום אמצעי פרסום יעיל יכול להיות דרך נהדרת לבלוט מהקהל על ידי הצעת מסר שיווקי

אם שיווק מוצרים מתוכנן היטב, אתה יכול להוסיף את המוצר שלך לעגלת הקניות שלך או לצאת מהאתר שלך עם הודעות מותאמות אישית של אנשים שרואים את המוצר שלך. חברות מפרסמות לא רק מוצרים ומותגים, אלא גם מוצרים או שירותים ברשת.

מוצרי קידום מכירות יוצרים מודעות לעסק שלך ועוזרים לך גם לזכות בלקוחות נאמנים אם הם מופצים באופן יצירתי ונכון. מוצרי פרסום לא רק מקדמים מודעות למותג, אלא גם מסייעים בבניית נאמנות ונאמנות לקוחות.

שיווק באמצעות תוכן

הוא דרך של חברות לפרסם לצרכנים על ידי מתן מידע מועיל ומעניין. זו אחת משיטות הפרסום המקוונות הטובות ביותר מכיוון שהיא יכולה לתמוך בפרסומות בתשלום ובחינם, כמו גם בחיפוש בתשלום. כתיבת מאמרים המקושרים קשר הדוק לחברה שלך, במיוחד כאלה המקדמים באופן פעיל את המוצרים שלך, היא גם שיווק בחינם. פרסום ברשתות החברתיות יכול לעזור לך להשיג יותר כסף לשיווק שלך על ידי הקטנת משך הזמן שאתה מבזבז על מדיה חברתית. באופן אישי, הייתה לי השפעה חיובית על מכירות החברה שלי ועל שביעות רצון הלקוחות דרך מספר הביקורות והתגובות החיוביות בפייסבוק ובטוויטר.

אמנם זה נוהג שיווקי נפוץ עבור חברות גדולות

אך מרבית בעלי העסקים הקטנים אינם יודעים כיצד להשתמש ברשתות החברתיות לצורך פרסום. מודעות פייסבוק יכולות לעבוד לבד בעת קידום מכירות או פרסום מוצר חדש, אך הן יכולות גם לסייע בתמיכה בערוצי שיווק כגון דואר אלקטרוני. התבונן מקרוב בשיווק ובפרסום והשווה ביניהם וראה כיצד חברות משתמשות בהם להשגת יעדים דומים.

באופן מסוים, ההבדלים בין שיווק לפרסום דומים להבדל בין שיווק נכנס לשיווק יוצא. בסך הכל, רעיון יכול להיות הרבה דברים שונים לעסקים קטנים, וקל להתבלבל.

אם אתה רוצה למקד לאנשים שמחפשים את המוצר או השירות שלך באופן מקוון

עליך למקד אליהם. במידת האפשר, עסקים קטנים צריכים לפתח תוכניות פרסום המובילות מפה לאוזן. עסקים קטנים המעוניינים להגדיל את הכנסותיהם באמצעות פרסום חייבים להיות מסוגלים לבחור במודל עסקי הגיוני מבחינת תקציב הפרסום שלהם ועליהם לפרסם רק כאשר יש ביקוש ברור למוצר / שירות.

ישנם הרבה מוצרי קידום מכירות לבחירה ותוכלו לבחור את המוצר המקדם את תדמית החברה אותה תרצו לקדם

לדוגמה, אם אתה משווק חברה מקוונת לאימונים אישיים, ניתן להציע פריטי קידום מכירות לשווק את המוצר או השירות שלך במאמץ מועט, וההמונים מוזנים בפרסום על בסיס יומי. אם אתה משווק את המוצרים והשירותים שלך במאמץ קטן, התוכן יכול להתמקד באלה למי שרוצה למכור מוצרי קוסמטיקה. מכיוון שמוצרי קידום מכירות הם מאוד ניידים ויכולים להגיע לקבוצות יעד שמעולם לא שיווקת, נוכחות המותג שלך יכולה להיות מעבר לקבוצת היעד שלך. בעוד שפרסום שיווק בסחר אלקטרוני בפייסבוק דורש אסטרטגיה קונקרטית, הוא גם מספק הזדמנות מצוינת להציג את המוצר שלך בפני קהל גדול יותר.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך