מוצרי נייר מעוצבים וממותגים לעסקים

סיפקנו לכם את מוצרי הנייר הטובים ביותר הקיימים לשימוש עסקי וביתי בעידן הדיגיטלי, החל מהמותגים הפופולריים ביותר וכלה בטכנולוגיות ובעיצובים החדישים ביותר.

מינימליזם

הוא טרנד עיצובי רב-גוני ופופולרי, ואם אתם מחפשים דוגמה לאריזות יצירתיות למוצרים שלכם, אל תחפשו רחוק יותר מקופסת ה- Crap – Give-away מהמותג Crap Box. בין אם אריזות מוצרים ובין אם חומרי אריזה בר קיימא: קופסאות מוצרים חדשניות עוזרות להראות את המצאת היצירתיות והיצירתיות של המותג. אם אתם מחפשים השראה לרעיונות לעיצוב נייר מכתבים, בדקו ברשימה המגניבה הזו כמה רעיונות נהדרים.

מוצרי נייר מעוצבים באתר MyHeART >>

הדפיסו את העיצוב שלכם על אריזות המוצר שלכם

הדפיסו את המוטיבים שלכם על אריזת המוצרים שלכם. זה מקל על יצירת מגוון עיצובים שונים בגדלים שונים, צורות, צבעים וגדלים של חומרי אריזה. הקפד לייצר את הגודל, הצורה, הצבע והגודל הנכונים של חומר האריזה שלך לכל מוצר. האפשרות לייצר גדלים וצורות שונות של המוצרים שלהם: בחירה טובה עבור ארגונים קטנים ובינוניים. אנו רואים כי חברות מסוימות נוקטות גם בצעדים יצירתיים בכדי לגרום לאנשים להתרגש משימוש בנייר – על בסיס אריזות הניתנות למחזור. לדוגמא, אריזת המוצרים שלך בשקיות ממותגות מהווה פרסום חינם עבור המותג ומסייעת בהפחתת הפסולת בטווח הארוך. תוכל גם להוסיף הוכחה חברתית למוצר שלך על ידי הצבת המותג שלך בידי הלקוחות הקיימים.

כשאתה משתמש בנייר ממותג

אתה יכול לראות כי המותג זהה ממש לציוד המשרדי ולתקשורת שאתה משתמש או מקבל. שימוש בפלטת צבעים בחנות, במוצר, באתר האינטרנט או באריזה שלך הוא מרכיב מרכזי של עקביות המותג. הכנסת צבע מותג היא דרך יעילה באמת לגרום למחברת המותאמת אישית שלך להרגיש מחוברת ללא ספק למותג שלך.

יש להשתמש בעקביות בטיפוגרפיה לכל חברה שיוצרת מסמכים, בין אם בדפוס או בדיגיטל. אנשי מקצוע בתחום העיצוב יכולים להציע לך גמישות רבה מבחינת לוח הצבעים, ערכת הצבעים, הסגנון הטיפוגרפי והפריסה.

הכנסת נייר טישו לשקית הקניות או בסניף הדואר שלך

היא גם דרך נהדרת להוסיף קצת כשרון מיתוגי. הצבת מוצרי נייר כמו שקיות נייר ומעטפות או הנחת נייר טישו בשקיות קניות או בתיבות דואר הן גם דרכים נהדרות ליצור כשרון מותג! הצבת שקיות נייר ונייר מכתבים היא גם דוגמה טובה לתת לחברה שלך כשרון מותג.

השתמש בתבניות לעיל ובצע את אפשרויות העיצוב שסיפקת עבור המותג והיחידה העסקית שלך

כדי ליצור זהות מותג הרמונית. לוגו מודפס בהתאמה אישית לוקח את האריזה שלך צעד קדימה, ומסייע לך ליצור קשר עם הלקוחות שלך, להצהיר ולהשאיר רשמים מתמשכים עם לקוחות שבדרך כלל מתקשרים רק עם מותגים דרך האתר שלך. לאחר שהקמת מותג כעסק שלך ונקיטת את כל הצעדים הדרושים לפיתוחו, אתה מוכן לשלב אותו בקהילה שלך. אם זה המיזם הראשון שלך בעיצוב האריזה למוצר שלך, הלוגו צריך להיות החלק המרכזי של עיצוב האריזה. זה כולל מעצבים מתחילים כמו גם צלמים מקצועיים, מעצבים גרפיים ומעצבים גרפיים.

הלוגו יכול לשמש גם כדוגמא לקישוט הסחורה שלך

או פשוט לחתום שקיות אורגנזה או נייר מלאכה ולקשור הכל יחד כדי להתאים אישית את המוצר שלך. אם המותג שלכם טרנדי, אלגנטי או גראנג ', השתמשו ביריעות ברוקדה או טפטים כדי לעטוף חבילות קטנות ולאטום אותם בצורה הנכונה.

מיתוג כדי להעניק לאריזה שלך מראה עקבי יותר שיבסס את המותג שלך ויגרום לו להראות מקצועי. ייתכן שתרצה להשתמש בגופן ספציפי כדי לציין את ה- USP של המוצר שלך על האריזה, כגון שם המותג, הלוגו, תיאור המוצר או אפילו שם המוצר עצמו.

עיצוב נייר מכתבים מתייחס לאחר מכן לגרפיקה המותאמת אישית המופעלת על פריט כדי ליצור תמונת מותג הכוללת בדרך כלל לוגו, עיצוב לוגו או אפילו תמונה של המוצר שלך בגב הפריט, מה שהופך אותו לפופ.

במקרה זה

מכשירי כתיבה משמשים לקידום זהות המותג שלך באופן שובב, מושך את העין ורציני. כדי ליצור אריזות המעשירות את אסטרטגיית המיתוג שלך באמת, עליך לחשוב ברצינות על החומרים בהם אתה משתמש. לדוגמא, הנייר המשמש לעטוף ולהגן על המוצר שלך בקופסה ובאריזה שממותגת עליו. זה כדי לאפשר לאנשים לבנות ערכי מותג ולשתף את המותג תוך היותם תואמים למותג.

K Kraft Paper

שמדפיס סמלי לוגו ומסרים מותגיים, הוא פיתרון מצוין לעטיפה והגנה על המוצרים המועברים ללקוחותיך. בנוסף למוצרי נייר, אנו מציעים גם מפיות פורמליות, המעוטרות בדוגמאות שנראות כמו פשתן או דוגמאות יפות אחרות. אנו מבטיחים כי הלוח יכול לעמוד במידת הלחץ הגדולה ביותר וכי הוא עמיד מספיק לשימוש בטווח הארוך.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

טיפים לבחירת ריהוט לבית

בחירת הרהיטים המתאימים לבית שלך יכולה לעשות הבדל משמעותי ביצירת סביבה נוחה, פונקציונלית ואסתטית. פוסט זה בבלוג מספק עצות חשובות לבחירת ריהוט הבית המושלם, תוך

Read More »