מבחנים פסיכוטכניים לתרגול אונליין

יכולות חדשות נועדו לעזור לסטודנטים למצוא מעסיקים למבחני יכולת, ונוצרו על ידי מייסדי WikiJob. הוא מכסה מגוון רחב של סגנונות בדיקה ומספק טיפים והוראות להצלחה, כמו גם קישורים למגוון משאבים אחרים. אני כאן כדי להתוות כמה מהמבחנים המקוונים הטובים ביותר לתרגול מקוון, בין אם אתה משתמש בהם בעצמך ובין אם אתה כותב חומרי תרגול.

יש מעל 50 בדיקות שטח בחינם להורדה, הכוללות מגוון רחב של שאלות, טיפים והוראות להצלחה. מבחן מעשי זה בחינם מכסה שאלות בנושאים מגוונים כולל מתמטיקה, מדע, מיומנויות חברתיות, שפה, פסיכולוגיה ועוד.

עם כל המידע הזה בהישג יד

תוכלו למצוא משאבים מעשיים מקצועיים להכין אתכם למבחן. הבנה מעמיקה של מבנה הבדיקה הזו תעזור לך להרגיש בטוח יותר בזמן ביצוע אותה, והיא תעזור לך להבין טוב יותר ולנסות אותה. עם השקעת זמן אחת בלבד תוכלו לגשת למגוון רחב של מבחני תרגול מקוונים בחינם שניתן לתרגל אתכם. אם אינך יכול למצוא חבילת הכנה בתשלום עבור מבחן מתחשב זה, תוכל לפנות לצוות הפסיכולוגים שלנו לקבלת מידע נוסף ופרטי קשר. אם לא קיבלת עותק של UCL Careers, אנא הורד עותק בחינם של מבחן התרגול המקוון שלנו בתחום בריאות הנפש.

לביצוע מבחני פסיכוטכניים אונליין ניתן להכנס לאתר https://logipass.net/

בספריית ה- IOE יש כמה ספרים למבחני יכולת פסיכומטריים

אותם תוכלו לשאול בכדי לטפל בשאלות הדוגמאות בעצמכם. אתה יכול להתכונן למבחן הפסיכומטריה שאתה טוען שאתה עובר לפני שתעבור למבחן המקוון. ככל שתתאמנו במבחנים מסוג זה, כך תהיו מוכשרים יותר, לא משנה אם עברתם קודם לכן מבחן פסיכומטרי.

ביצוע מבחן מעשי ולמידת פורמט המבחן הסטנדרטי יכולים לחולל הבדל גדול בביטחון שלך ולעזור לך לעשות את המיטב

לכן, נסה להכיר את כל השאלות שאתה עשוי לשאול במהלך המבחן לאחר שתסיים את השאלות המעשיות. הקפד לתרגל לפחות שלוש או ארבע פעמים בשבוע לפחות שבועיים לפני הבדיקה שלך.

לאחר שעברת את המבחן, עליך לכלול את האסטרטגיות שבחרת למבחן זה ברפרטואר שלך.

למד על מה אתה עשוי לחשוב כשמדובר במבחן

ולפעמים בעזרת מעט גוגל תוכל לגלות ולקבוע את ספק הבדיקה. המעסיק שלך יוכל לומר לך באילו ספקי בדיקות הם משתמשים, מה שיכול לעזור לך למצוא מבחנים מעשיים הדומים למבחנים שתעבור. שימו לב היטב לכל מבחן פסיכומטרי שאתם עוברים ולמיתוג כל חומר הבדיקה שיש לכם. המיתוג עליו יקושר לאזור המקוון וכך גם שמו של "פובליציסט הבדיקה" שעומד מאחורי מבחן הפסיכומטריה שאליו אתה יושב.

אל תבינו אותי לא נכון, רבים מאתרי התרגול החינמיים מציעים לכם גישה חופשית למגוון מבחני פסיכומטרי לתרגילים מקוונים, אך הם לא תמיד בחינם.

מבחן המעסיק יהיה שונה במקצת

אך מבחנים מעשיים יכולים לשפר את ביצועיך במידה מסוימת. הדרך הטובה ביותר להתכונן למבחן פסיכומטרי היא לתרגל את שאלות המבחן באופן מקוון בלחץ זמן, במיוחד אם אתה עושה זאת באופן מקוון וקובע את הזמן. לפני שתעבור מבחן, הארגון שלך בדרך כלל נותן לך שאלות שאתה צריך לקחת ולבדוק את התשובות.

יש סבירות גבוהה שהמעסיק העתידי שלך יבקש ממך לעבור מבחן פסיכומטרי באופן מקוון

ולכן זה יתרון נוסף לעשות זאת באופן מקוון לבד. אם אתה עובר מבחן באינטרנט, בקש בדיקה קצרה במהלך הראיון, שכן המעסיק שלך עלול להיות נסער מאוד מכך שלא לקחת אותו למישהו אחר. וודאו גם שהייתם בלאו לפני תחילת מבחן הפסיכומטריה, מכיוון שזה יכול להימשך עד שעה.

אם אתה מעדיף להתאמן במצב לא מקוון, תוכל להוריד את חוברת הפסיכומטרי, שאלת התשובה. זה כולל מבחנים מעשיים מוגבלים בזמן ושאלות כיצד אתה משווה את עצמך עם מועמדים אחרים, ו-

אם אתה רוצה לעבור מבחן סימולציה

נסה את 6 הבאים, שנוצרו על ידי WikiJob ו- JobTestPrep בשיתוף מומחים לפסיכומטרי ומודגם. אחרי מבחנים אמיתיים. אינך יכול לעשות את כל המבחנים (למשל מבחני אישיות), אך עדיין ישנם כאלה שנעשו למטרות מחקר ולמבנה המבחנים, וחלקם ניתן לבצע במצב לא מקוון.

רוב מבחני הפסיכומטרי נערכים באופן מקוון

לכן כדאי לתרגל את השאלות באופן מקוון עד שתוכלו להרגיש בנוח עם הפורמט. ברגע שהבדיקה מקוונת, אתה יכול לקחת אותה איתך הביתה, אז השתמש בכל מחשבון שאתה רוצה. אם מבחן הפסיכומטריה היה מקוון עבורך, תוכל לבחור לאן ומתי לקחת אותו. אתה יכול גם להיכנס לאינטרנט ולהתאמן במצב לא מקוון כל עוד אתה יכול להבין איזה סוג של מבחן אתה עובר.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך