מארזים ממותגים לעסקים

יש לכם חברת כיסויי טלפון ואתם רוצים למשוך לקוחות עם עיצובים איכותיים. לכן אתה צריך להיות מעודכן בטרנדים האחרונים ולהקשיב ללקוחות שלך. אתה צריך להיות מוכן לשובר הקופות הבא וליצור מקרים חדשים אם אתה בתעשיית תרבות הפופ. מגמות לעסקים קטנים יכולים לעזור לך להתחיל. לאחר שהגדרתם את המותג שלכם, תצטרכו ליצור לוגו וגם אתר אינטרנט.

התחל במציאת נישה. חשבו מה גורם לכם להתלהב לנושא מסוים. אם יש לך תשוקה לצילום או אאוטלט יצירתי, אתה יכול לעבוד עם אמן עצמאי כדי ליצור מקרה שימשוך את תשומת הלב של הציבור. אתה יכול גם לחפש אמנים באתרים כגון Dribble או ליצור אמנים משלך. כדי ליצור אוסף שלם של תיקים עבור החברה שלך, אתה יכול לשכור מעצב עצמאי.

אם אתה יודע איך ליצור זהות מותג, זה קל. ראשית, בחר נישה שאתה נלהב ממנה. המשמעות היא בחירת מוצר שיבלוט מהקהל. אם יש לך תשוקה לעיצוב, אז אתה יכול להתחיל בהעלאת העיצובים שלך באינסטגרם או בפייסבוק. אתה יכול גם להשתמש בשיווק משפיענים וליצור סרטונים המראים כיצד המקרה עובר מבחן ירידה.

עיצוב המארז

לאחר שקבעתם את הנישה שלכם, השלב הבא הוא ליצור זהות מותגית. זה חשוב כי הלקוחות שלך יצטרכו לדעת על מה העסק שלך. זה אומר שאתה צריך להפוך את העיצובים שלך לאטרקטיביים ככל האפשר, וכאן אתה יכול להציג את קול המותג שלך. לאחר מכן, עליך לחקור את השוק. זה אומר לעשות מחקר מילות מפתח. Google Ads תראה לך מה פופולרי באזור מסוים.

תיאור מוצר טוב הוא חיוני, בין אם הנישה שלך עוסקת במומחיות או בתשוקה שלך. תצטרך לשקול את נקודות המכירה העיקריות של המוצר שלך אם אתה מוכר מוצרים בפלטפורמה שלך. אתה אמור להיות מסוגל ליצור סגנון ויזואלי ייחודי שיפנה ללקוחות. המטרה היא לרכוש את אמון הקהל שלך ולגרום לו לקנות את המוצרים שלך. מקרה עסקי ממותג הוא כלי רב עוצמה למיתוג החברה שלך.

הצעד הראשון בזיהוי קהל היעד שלך הוא לזהות אותו. זה יאפשר לכם ליצור עיצוב שימשוך את קהל היעד שלכם. מארז עם לוגו מאחור הוא דוגמה טובה לעיצוב ספציפי לנישה. כיסוי לטלפון הוא דרך מצוינת להצגת המותג שלך. לדוגמה, אתה יכול לעצב כיסוי לאייפון לטלפון שלך עם הודעה מאחור. נרתיק לטלפון יכול להיות גם דרך מצוינת לשווק את המוצרים שלך.

זהו את קהל היעד

זהה את קהל היעד שלך. בעת יצירת כיסוי לטלפון, עליך לזהות את שוק היעד שלך. האם אתה מכוון לבני נוער? או שאתה רוצה לפנות לאנשי מקצוע עובדים? הבנה ברורה של שוק היעד שלך תעזור לך לפתח עיצוב שימשוך את קהל היעד שלך. ברגע שאתה מכיר את קהל היעד שלך, אתה יכול לעבור לפיתוח מיקום המוצר ואסטרטגיית השיווק שלך. בנוסף לשוק היעד שלך, אתה יכול גם לבחור את אריזת המוצר שלך.

שוק היעד שלך חשוב. שוק היעד שלך יעזור ליצור את המוצר הטוב ביותר האפשרי עבור הלקוחות שלך. לדוגמה, ייתכן שתרצה לשקול לכוון לבני נוער או לאנשי מקצוע עובדים. קהל היעד שלך יעזור לך לקבוע את העיצוב הטוב ביותר עבור העסק שלך. חשוב גם לקבוע כמה מוצרים תצטרכו. הזמנה מינימלית עשויה להיות בין עשר ל-200. עדיף להזמין דוגמה תחילה לפני רכישה בכמויות גדולות.

מחקר שוק

לפני שתוכל ליצור מארזים ממותגים למכירה ללקוחות שלך, חשוב שתזהה את שוק היעד שלך. האם אתה מחפש לכוון לבני נוער או לאנשי מקצוע עובדים? אם כן, עליך לזהות את הנתונים הדמוגרפיים של הלקוחות שלך. העסק שלך עשוי להתאים יותר לפלח שוק מסוים. אם אתם מכוונים לאנשי מקצוע צעירים, אפשר ליצור מקרה התואם את תדמית שוק היעד שלכם. המוצר שלך עשוי להיות מושך יותר לבני נוער אם אתה מכוון לאנשי מקצוע.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

טיפים לבחירת ריהוט לבית

בחירת הרהיטים המתאימים לבית שלך יכולה לעשות הבדל משמעותי ביצירת סביבה נוחה, פונקציונלית ואסתטית. פוסט זה בבלוג מספק עצות חשובות לבחירת ריהוט הבית המושלם, תוך

Read More »