רוצה להיות מנעולן? כך עושים את זה

אתה חייב להיות מורשה ומבוטח כמנעולן. אתה צריך גם לבדוק את המוניטין המקוון של החברה. תוכל גם לקרוא ביקורות ולבקש עצות מחברים אם אינך בטוח. אסור לך לחתום על חשבונית ריקה או להתבקש לשלם מראש. שאל את המנעולן על המצב שלך ואם הוא טיפל במקרים דומים בעבר. אתה צריך גם להבטיח כי המנעולן יש תעודת הזהות שלו והוא מבוטח. כשהוא מגיע לביתך או לעסק שלך.

סביבת עבודה

סביבת העבודה של המנעולן היא מגוונת ותובענית. העבודה יכולה להיות פיזית ומלחיצה, ודורשת מאדם לעמוד לפרקי זמן ארוכים של עבודה. העבודה גם דורשת שימוש בכלים מותאמים אישית, הדורשים מידה גבוהה של מיומנות גופנית. מנעולים עשויים גם לעבור מרחקים ארוכים ולעבוד בתנאי מזג אוויר קשים. בנוסף לכך, ייתכן שנצטרך לטפל בחומרים מסוכנים או במצבים מסוכנים.

מנעולים חייבים לדבוק בתקנות בטיחות ובריאות, ולהשתמש בשיטות נהיגה הגנתיות. הם יכולים לעבוד בתוך הבית או בחוץ וחייבים להיות מסוגלים לנהוג ברכב כדי לבצע את עבודתם. עליהם גם לבצע משימות שאינן שגרתיות וניתן לבצע אותן ללא השגחה. מנעולים אחראים להתקנה ותיקון מנעולים ומערכות מפתח וניהול מערכות מפתח ממוחשבות. ייתכן שהם גם יצטרכו לשמור על רישומי המלאי של המערכות האלה.

מאחר שהמנעולים עובדים לעתים קרובות מחוץ לשעות העבודה הרגילות, משכורתם אינה גבוהה כמו מקצועות אחרים. בעוד כמה מנעולים מחשיבים את עצמם עצמאים, אחרים מועסקים על ידי חברה. המנעולים בעלי השכר הגבוה ביותר הועסקו על ידי חברות ייצור ומוצרי חלפים, בעוד שהמסגרים בעלי השכר הנמוך ביותר עבדו עבור חברות חומרה.

דוגמה למנעולן מוסמך עם המלצות

לאחר שסיים תיכון או תעודת בגרות, מנעולים שאפתנים יכולים ללמוד את המקצוע ישירות בעבודה. יש שיבחרו לרכוש תואר עמית לשנתיים במסגר או בטכנולוגיית אבטחה. תוכניות אלו מספקות הכשרה למנעולים בכל ההיבטים, כולל התקנה ותיקון של מנעולים. רוב המנעולים מתאמנים בעבודה. חניכים מתחילים בדרך כלל כחניכים הלומדים מיומנויות עבודה בסיסיות כגון פתיחת מנעולים והכנת מפתחות.

סביבת העבודה של מנעולים היא מאוד מגוונת ומהירה. בדרך כלל, מנעולים אחראים להתקנה ושמירה על מנעולים, ביצוע מפתחות ושמירה על אנשים בטוחים. הם נמצאים שם כדי לעזור לאלה הנעולים מחוץ למכוניותיהם או בתיהם. מנעולים גם נהנים מסביבת העבודה המהירה ורוצים לעזור לאנשים לחיות חיים בטוחים יותר.

מנעולים צריכים להיות מאומנים בשימוש בכלים מיוחדים, חומרים, ציוד. בנוסף, הם צריכים להיות בקיאים באמצעי זהירות ושמירה על שיא. בנוסף, הם בטח מכירים מגוון של תוכנות הקשורות למסחר. הם גם צריכים להיות בעלי כישורי תקשורת טובים. הם חייבים לענות על שאלות הלקוחות בצורה ברורה ויעילה.

נדרשת השכלה

הכשרת מנעולן היא מקצוע המשלב כישורים טכניים וידיים. הקריירה הזאת מתגמלת וגמישה. קריירה זו יכולה לפתוח דלתות לתעסוקה ולהזדמנויות עסקיות קטנות. בעוד הדרישות החינוכיות המדויקות משתנות, קורס מסגר טיפוסי יכלול הדרכה במנעולי מגורים ומסחריות, יצירת מפתחות ובטיחות אלקטרונית. זה יכסה גם את ההיבטים המשפטיים של התחום.

אימון מקוון אפשרי עבור מנעולים. תוכניות אלה יכולות לנוע בין שישה שבועות לשנתיים ולכלול כלים לתרגול בבית. מדינות מסוימות דורשות מנעולים לעבור הערכות תקופתיות כדי להיות מורשה. אישור זה ניתן על ידי בית ספר מקצועי. זה לא משנה באיזו שיטה אתה בוחר, זה יכול לקחת כמה חודשים עד שנה שלמה לפני שאתה מסוגל להתאמן כמסגר.

רישיון ואישור חיוניים צעדים ראשונים להפוך מסגר. מדינות מסוימות דורשות מנעולים כי הם מקבלים רישיון של קבלן לפני שהם יכולים לעבוד באופן עצמאי. בנוסף, חלק מהמדינות דורשות מספר מסוים של שנות ניסיון לפני שמסגרות יכולות להיות עצמאיות. תהליך הרישוי כולל בדרך כלל בדיקות רקע וסינון סמים.

קבלת הסמכה מרצון היא דרך נוספת להוכיח את המקצועיות שלך. עסקים מעדיפים מנעולים שיש להם אישור מוכר. Associated Locksmiths of America מציע כמה תעודות מנעולן. כל אישור בוחן את הידע של המנעולן באזור מסוים. יש עשר קטגוריות חובה ו-26 קטגוריות בחירה. ה-CRL מרוויח בכך שהוא עובר לפחות אחת מהמבחנים האלה.

בנוסף לבדיקה, על המנעולים להשיג רישיון לעסוק במקצועם. מדינות מסוימות דורשות גם בדיקת רקע פלילית, המסייעת למניעת מעשי הונאה. רוב המדינות דורשות רק לעבור מבחן רישוי. חניכות הן גם דרך נפוצה להפוך מסגר, אבל בלי רישיון, אתה לא יכול להתחיל חניכות שלך.

הדרישות החינוכיות להפיכת מסגר משתנות ממדינה למדינה. קליפורניה היא דוגמה לכך. מנעולן חייב לעבור בדיקת רקע כמו גם מבחן רישוי. מנעולי אילינוי חייבים לעבור מבחן ויש להם לפחות שנתיים ניסיון. לפני שהם יכולים לקבל רישיון, אלה עם עבר פלילי חייבים להציג סיבות משכנעות לסוכנות הרישוי. מדינות מסוימות גם דורשות ממסגרים להשיג רישיון עסק ולשלב את עסקיהם.

סיכויי קריירה

מנעולים הם בביקוש גבוה ויש ביקוש הולך וגדל. עם השימוש המוגבר במערכות אבטחה אלקטרוניות היי-טק, הזדמנויות העבודה של מנעולן גדלו. הביקוש העולמי לציוד אבטחה צפוי לגדול ב-7% בשנה ל-117 מיליארד דולר לפי 2016. על ידי השלמת אימונים מיוחדים ועבודות קורסים, מנעולים יכולים להרחיב את כישוריהם ומומחיותם. חלק מהקורסים העומדים לרשות המנעולים כוללים קורס טכנאי מעורר מוסמך, המאושר על ידי Associated Locksmiths of America.

נקודת המבט של המנעולים היא בדרך כלל חיובית ויש לה סיכויי קריירה טובים. ישנן הזדמנויות עבודה רבות בתחום זה, כולל שירותי ביטחון, מכללות ואוניברסיטאות, בתי ספר יסודיים ובתי ספר תיכוניים, סיטונאים מסחריים ומתקני מחקר מדעיים, מגורי טיולים, סוכנויות ממשלתיות מקומיות, מדינתיות ופדרליות. על פי הלשכה לסטטיסטיקה של העבודה (BLS), בארצות הברית היה האחוז הגבוה ביותר של תעסוקת מנעולים בשנת 2012, כאשר השווקים בסין, הודו, דרום אפריקה וטורקיה גדלו במהירות.

מנעולים עובדים לעתים קרובות בעצמם, אבל הם יכולים גם לשכור אנשים ממקצועות אחרים שמתמחים במערכות אבטחה או תיקון מנעולים. כמה מנעולים גם לפתוח עסקים משלהם. אחרים עובדים בחברות ייעוץ אבטחה או מקימים יצרני מכשירי אבטחה משלהם. חלקם אפילו מלמדים בבתי ספר מקצועיים. אלו הזדמנויות נהדרות לגדל את הקריירה שלך.

תעשיית הביטחון משתנה במהירות והתקדמות טכנולוגית מגבירה את הצורך במנעולים. העתיד של מנעולים הוא בהיר אם אתה מסוגל להסתגל ולשמור על קשר עם הזמנים. והחלק הכי טוב הוא שאתה יכול לעבוד מכל מקום אם יש לך את הכישורים. נעילה יכולה להיות בחירה נהדרת לקריירה של מישהו שמחפש קריירה קבועה וצומחת עם משכורת גבוהה ותרבות עבודה נהדרת.

אימון מנעולן יכול לקחת בין כמה חודשים לשנה, וכמה מדינות דורשות ממך לקחת אחת לארבע שנים. בנוסף להשתתפות בתוכנית אימונים, אתה יכול גם לבחור חניכה, שמאפשרת לך לצבור ניסיון אישי בעבודה בחברת מנעולים. תצטרך רישיון מדינה כדי לעבוד בתחום הזה.

תעריפים

מנעולים מיומנים בפתיחת מנעולים, יצירת מפתחות, החלפת שילובים בטוחים, והתקנה ותיקון כספות. איגוד המנעולים הלאומי מפרסם מידע על מסגרים וחניכים כדי להבטיח שהציבור יקבל עבודה איכותית ומסגר מהימן. איגוד המנעולים הלאומי מפרסם את השכר הארצי הממוצע עבור מנעולים ואנשי מקצוע אחרים בתעשייה זו.

מנעולים לעתים קרובות גובים תעריפים גבוהים יותר במצבי חירום. באופן כללי, שיעורי המסגר גבוהים יותר בסופי שבוע, בחגים ובלילה. עם זאת, כמה מבטחים לפצות חלק או את כל דמי המסגר, בהתאם לנסיבות וסוג הכיסוי. לכמה מבטחים יש דרישות ספציפיות, אז עדיף לבדוק עם ספק הביטוח שלך לפני שאתה מתקשר למסגר.

מנעולים בדרך כלל גובים בממוצע 153 $ לביקור. המספר הזה עשוי להשתנות מעט תלוי מתי תתקשר. חלק מהמסגרים גובים מחיר נמוך יותר בזמני שיא, ואילו אחרים גובים מחיר גבוה יותר בזמנים עמוסים. מנעולן טיפוסי יחייב בסביבות 75 $ עבור השעה הראשונה של העבודה, בתוספת תשלום נסיעה של 50 $ עד 100 $.

אם אתה גר באזור כפרי, אתה צריך גם להיות מוכן לשלם תעריף גבוה יותר. אזורים כפריים יכולים לראות את תעריפי המנעולים שלהם מרקיעים שחקים עד 150 דולר או יותר בזמני שיא. כדי לא לשלם יותר, עדיף לקבוע פגישה מחוץ לשעות אלה.

התעריפים של מנעולים משתנים בהתאם לשעת היום ומורכבות העבודה. הם בדרך כלל יגבו 75 $ עד 125 $ לשעה עבור עבודה סטנדרטית. עם זאת, הם יגבו יותר אם הם עובדים שעות נוספות או בחגים. לעתים קרובות הם גובים תוספת אם הם צריכים לצאת בסופי שבוע או בחגים. בנוסף, כמה מנעולים מוזנחים עשויים לומר שיעורים נמוכים מראש ואז להעלות את התעריפים לאחר ביצוע העבודה.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך