מהו ייבוש תת רצפתי?

ייבוש תת רצפתי הוא תהליך המשתמש בחום ממערכת החימום התת רצפתי לייבוש בגדים. ניתן לעשות זאת תוך כדי חימום בו זמנית של כל הבית או על ידי חימום חדרים בודדים כדי לחסוך באנרגיה.

תהליך זה נקרא גם ייבוש 'מאוורר רטוב', מה שמוביל לבלאי קטן יותר של הבגדים, ובכך מאריך את חייהם. זה גם עוזר לחסוך כסף בעלויות האנרגיה שכן ייבוש מאוורר רטוב זקוק רק ל-10% מהחשמל הנדרש למייבשי כביסה חשמליים קונבנציונליים.

תהליך הייבוש התת רצפתי

ייבוש תת רצפתי הוא טכניקת ייבוש המשתמשת באוויר מחומם לייבוש הריצוף. זוהי טכניקה נפוצה לייבוש הריצוף בבתים ובחללים מסחריים.

האוויר המחומם מייבש את המחצלת כשהוא עובר דרכו. את המחצלת ניתן לתלות על חבל כביסה או להניח על הרצפה. האוויר המחומם מייבש אותו כשהוא זורם מעליו ומתחתיו, ואז יוצא דרך פתח פליטה או ארובה הממוקמים על גבי הכבשן.

ייבוש מסוג זה יעיל יותר משיטות אחרות מכיוון שאין צורך להזיז מחצלות רטובות כדי להבטיח שהם יתייבשו באופן אחיד בגלל תהליך הזרימה המתמשך שלו.

מערכות חימום תת רצפתי משמשות לרוב באזורים כמו נורווגיה, שוודיה, פינלנד, דנמרק וקנדה בשל האקלים הקר שלהן הדורש הגברת

למה צריך ייבוש תת רצפתי?

ייבוש תת רצפתי הוא תהליך ייבוש הריצוף שלך על ידי זרימת אוויר מחומם מתחת לרצפה שלך. חימום תת רצפתי הוא דרך מצוינת לייבוש רצפות רטובות מכיוון שהוא מחמם באופן טבעי את תת הרצפה.

חימום תת רצפתי מתבצע על ידי התקנת משאבת חום ברמה הנמוכה ביותר של הבית שלך והעברת צינורות מהמשאבה לכל חדר בבית.

חברה לייבוש תת רצפתי

ישנן מספר סיבות לכך שהמים עלולים להילכד מתחת לרצפה. האחת היא כאשר מפלס הקרקע בחוץ גבוה מהמפלס בפנים. תרחיש נוסף הוא כאשר מים מגשם או שלוליות ניקוי מתחת לבית ומחלחלים מבעד לסדקים בתשתית.

חשוב לייבש את המים הללו לפני שהם עלולים לגרום לנזק ארוך טווח לריצוף שלכם וימנעו הצפות נוספות בביתכם.

מים כלואים יכולים להיות בעיה גדולה בכל בית או משרד. זה יכול לגרום לעובש, טחב, וזה כר גידול מושלם עבור מזיקים. החדשות הטובות הן שיש כמה דרכים קלות לתקן את הבעיה הזו.

הצעד הראשון הוא לבדוק אם יש דליפות שעלולות להיות מקור הבעיה. ישנם מקומות רבים שבהם אתה עלול למצוא נזילה – סביב צינורות או מדיחי כלים, למשל. אם אין נזילות, אז אתה צריך לבדוק את הצינורות שלך עבור סדקים או נזק אחר שעלול לגרום למים להילכד מתחת לריצוף. אתה יכול גם לנסות לבדוק סביב הכיורים או השירותים שלך אם יש סתימות שעלולות להוביל גם למים כלואים על הרצפה. לאחר שזיהית את המקור הפוטנציאלי לבעיות שלך, השתמש בשואב אבק רטוב/יבש כדי

נו ליק תפתור לכם את הבעיה

מים כלואים הם בעיה נפוצה בבתים. התוכן בחלק זה מסביר את הגורמים השונים למים כלואים מתחת לריצוף, כיצד לזהות אותם וכיצד להיפטר מהם.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך