טיפים לשיפוץ אמבטיה

יש דרכים רבות לגרום לשירותים שלך להיראות טוב יותר. דרך אחת לחסוך כסף היא לא להתקין קבינות מקיר לקיר. במאמר זה, נדון כיצד להתקין יהירות 36 אינץ ', לדלג על ארונות מקיר לקיר, ולהתקין מבנה אור פלואורסצנטי אנכי. נדבר גם על צביעת הקירות. להלן מספר עצות כיצד לגרום לשירותים להיראות יפים יותר. ‏

שיפוץ חדרי אמבטיה זו משימה לא פשוטה ולכן הכנו עבורכם מספר טיפים שיסייעו לכם בתהליך.

התקנת יהירות 36 "

התקנת יהירות חדשה בשיפוץ חדר האמבטיה יכולה להיעשות על ידי בעל הבית, אבל זה יכול להיעשות רק אם יש לך ניסיון בעבודה עם צנרת. ראשית, למדוד את האזור שבו אתה רוצה להתקין את היוהרה. למדוד את הקיר שבו אתה רוצה לעלות עליו. לאחר מכן, למדוד את הצינורות על הקיר או מאחורי היוהרה. המסור המתאים יכול לשמש לחתוך את הצינור.

אם אתה מתקין יהירות כפולה, זה יעלה לך בערך 3,300 $. שרברב יכול להיות אפשרות טובה לעזור לך עם ההתקנה. התעריף לשעה של שרברב הוא בין 40 ל-200 דולר. אם יש לך זמן, אתה יכול גם להתקין את היהירות בעצמך. תצטרך לחתוך חתיכה קטנה מהצנרת ולהסיר את היחידה הישנה. זה יעלה לך בין 665 $ ל 3,300 $.

ברגע שתסיר את היהירות, תצטרך להסיר כל מסמר או ברגים. אולי תצטרך גם לתקן נזקים בקיר גבס, דבר שתוכל לעשות עם סכין מרק או מברשת צבע. ברגע היהירות הישנה היא החוצה, אתה יכול לתרום אותו למגורים לאנושות. הפרויקט הזה יכול להיות קשה אם אין לך את הכלים הנכונים. עם קצת סבלנות, אתה יכול בקלות להתקין יהירות 36 "בשיפוץ האמבטיה שלך.

הימנע מארונות מקיר לקיר

ארון תרופות מדוקדק יכול לחסוך לך כסף כאשר אתה משפץ את חדר האמבטיה שלך. ארון זה דורש מסגור על כל הצדדים. זה תהליך מסובך. אולי תשקול לשכור נגר לפני שתקנה ארון תרופות. הוא יפתח את הקיר כדי להתקין מסגרת. כמו כן, ארונות מקיר לקיר אינם נעימים מבחינה אסתטית כמו ארונות מפוזרים. והם מוגבלים גם בעיצוב.

כדי שהמרחב יראה גדול יותר, דלג על התקנת ארונות מקיר לקיר ובחר במקום זאת במדפים פתוחים. אתה יכול להתקין קרש עץ כמדף קיר האמבטיה שלך. זה יכול להיות ממוקם מאחורי האסלה או בכל מקום אחר שאתה רוצה. באפשרותך גם לבחור להתקין ארונות מותאמים למחצה במקום ארונות מותאמים אישית. אבל זכור שככל שאתה מקבל יותר אפשרויות, הם יקרים יותר.

התקנת מערכת אור פלואורסצנטית אנכית

למרות שמעצבי תאורה מקצועיים בדרך כלל לא נחשבים בעדיפות עליונה עבור רוב המשפצים, תאורה בחדר האמבטיה שלך חשובה. תאורה נכונה חיונית לביטחונך וליקיריך הקשישים או הנכים. הוספת תאורה טובה יכולה לעשות את כל ההבדל בתוכניות השיפוץ בשירותים שלך. המדריך הזה יעזור לך להתחיל. שימוש בסוגים שונים של אבזרי אור הוא גישה טובה יותר מאשר בחירת סוג יחיד שיתאים לכל מקום בביתך.

אתה יכול להוסיף תאורת מבטא כדי להדגיש חפצים מיוחדים בחדר האמבטיה שלך, כמו מראות ואגרטלים. בדרך כלל, תאורת המבטא קטנה יותר וכוללת מגן כדי למקד את האור על העצם. ניתן להתקין תאורת מבטא גם תחת יהירות או בנישה מפורקת. אפשרות נוספת היא תאורת חשפנות. הוא מספק זוהר חם מבלי לבזבז הרבה מקום. ניתן להתקין אותו במקומות שקשה להדליק אם אתה מחפש לחסוך באנרגיה.

האורות בחדר האמבטיה צריכים להיות לפחות שישה מטרים מעל קו המים. ניתן להתקין אורות מבטא ברצפת האמבטיה או המקלחת שלך. כדי להימנע מהלם חשמלי, ודא שכל האורות נמצאים במעגל חשמלי. המתגים באזורים רטובים צריכים להיות גם במרחק מטר מקצה האמבטיה או במקלחת. אתה צריך להבטיח שאתה בוחר את אבזרי האור המתאימים לשיפוץ חדר האמבטיה שלך בעת החלפת אבזרי האור שלך.

צביעת הקירות

לפני שתתחיל לצבוע את הקירות, תוודא שהתקנת קיר גבס חדש. כדי למנוע התזות צבע, לכסות כל תפרים וחורים עם נייר גבס. לצבוע את הקירות בחצי גלוס או סיום סאטן כדי להפחית את הסיכון של התזת צבע. אם אתה מתייבש, תוודא שאתה בוחר צבע שמתנגד ללחות. זה יעזור למנוע צמיחה של עובש. בדומה לכך, בחר צבע התואם את האריח ואת הגחלים.

אם אתם מתפתלים, שקלו תבנית שלא תתנגש עם כיסוי הקיר. בדרך כלל קל לנקות אריחים ויש להם מעט מאוד הזדמנויות לאסוף אבק, אבל יותר מדי אריחים יכולים לגרום לשירותים להיראות צפופים ועקרים. תן דעתך לניפוי חלקי של הקיר. אריח קרמיקה המשמש לוויינסקוט הוא כ -36 אינץ 'מהקיר. לפעמים הוא מכוסה בחרוזים. כדאי שתשקול לצבוע את החלק התחתון של הקיר אם אתה מודאג מבעיות לחות. אתה יכול לצבוע לוח עם צבע מבריק למחצה או צבע מבריק.

צבעי האמבטיה צריכים להיות עמידים למים. צבעים נוצצים יכולים להיראות נהדר אבל הם יכולים לגרום בעיות לשירותים. מים שנוטפים מהמקלחת ייצרו פסים וסימני טפטוף. משטחים בצבעים מבוססי מים יכולים לגרום לבעיות בריאות. מי סבון יכולים גם לגרום לצבע להזיע, מה שיכול להרוס את המראה הכללי של חדר האמבטיה. ודא שאתה בוחר את הצבע הנכון לצבוע את הקירות.

התקנת דלת מקלחת חדשה

דרך אחת לעדכן את המראה של חדר האמבטיה שלך היא להתקין דלת מקלחת חדשה. התהליך הוא פשוט, אבל אתה חייב לזכור שהדלת החדשה צריכה להתאים אל מול הסף. ברגע שקבעת את הגודל והמיקום של הדלת החדשה, הגיע הזמן להתקין את הג 'מב. ברגע שהג 'מב הותקן, לוודא שהוא ברמה. סמן את חורי הבורג עם עיפרון. אתה יכול להשתמש במקדח 3/16 אינץ 'לקדוח חורים בג' מב. אתה יכול להכניס עוגני קיר פלסטיק לחורים.

לסוג הזכוכית שתשמש לדלת המקלחת יש השפעה גדולה על העלות הכוללת של הפרויקט. העלות של דלתות מקלחת עבות ומזוהמות תהיה גבוהה יותר מזו הסטנדרטית. בנוסף לכך, טיפולי זכוכית שונים יכולים להגדיל את עלות הפרויקט. בעוד שזכוכית זולה וקלה יותר לניקוי, זכוכית מסוג אחר יכולה להיות יקרה יותר. עם זאת, הם דורשים זכוכית בהירה באיכות גבוהה יותר. זכוכית מפוצצת חול היא גם זולה יותר.

החלק המאתגר ביותר בהתקנת דלת מקלחת חדשה הוא קביעת גודלה וצורתה. ישנם סוגים שונים של מתקני מקלחת, ממוסגרים לחסרי מסגרת. חלקם יכולים להיות מותקנים בתוך מספר שעות בעוד שאחרים דורשים יותר עבודה. ודא שאתה לוקח בחשבון את הזמן הדרוש כדי שהפרויקט יצליח. אם אתה מתכנן להתקין דלת מקלחת חדשה כחלק משיפוץ בשירותים, עדיף לשכור איש מקצוע.

בחירת קבלן

טיפים אלה יעזרו לך לבחור קבלן שיפוצים נכון לפני שאתה שוכר אותם. ראשית, להיפגש עם הקבלן. שאל את הקבלן שאלות רבות על הניסיון שלו ואם הוא היה שוכר אותם שוב. איש מקצוע יכול לעזור לך לעצב את חדר האמבטיה שלך ולענות על כל שאלה שיש לך לגבי הפריסה. ודא לשאול על התעודות והניסיון של הקבלן.

לאחר צמצום הרשימה שלך, לשאול כל מועמד המלצות. צור קשר עם הפניות האלה כדי לראות עד כמה הם מרוצים מהפרויקט המוגמר. בקש הצעה מפורטת כולל כל פריטי הקו. ודא כי הקבלן יש את כל הרישיונות הדרושים וביטוח לבצע את העבודה. אם ההצעה הייתה נמוכה מאוד, הקבלן כנראה חסר ניסיון או היה נואש לעבודה. תבקש המלצות כדי לא לשכור מישהו שלא מסוגל לספק את מה שאתה צריך.

לפני שכירת קבלן, לוודא להקים ציר זמן. שיפוצים בשירותים יכולים לקחת יותר זמן ממה שציפית ואתה לא רוצה שזה ישתנה באמצע הפרויקט. ישנם גורמים רבים העלולים לגרום לעיכובים, כגון צנרת וחיווט חשמלי, בניינים תת-תקניים או שינויים בלקוח. זה חשוב למצוא קבלן שיספק את הפרויקט בזמן או שאתה יכול בסופו של דבר עם שירותים תת תקניים.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

טיפים לבחירת ריהוט לבית

בחירת הרהיטים המתאימים לבית שלך יכולה לעשות הבדל משמעותי ביצירת סביבה נוחה, פונקציונלית ואסתטית. פוסט זה בבלוג מספק עצות חשובות לבחירת ריהוט הבית המושלם, תוך

Read More »

הגירה לקנדה – יתרונות וחסרונות

פוסט זה בבלוג דן ביתרונות ובחסרונות של הגירה לקנדה, מכסה היבטים שונים כמו הזדמנויות כלכליות, איכות חיים ומגוון תרבותי. המטרה היא לספק נקודת מבט מאוזנת

Read More »