טיפים לאיטום חלונות

איטום חלונות יכולה לעזור להגן על ביתך מפני זיהום רעש. השכנים שלך עלולים לארח מסיבות מאוחרות או ברביקיו בימים ארוכים יותר. זה גם נפוץ לילדים להישאר בחוץ מאוחר יותר, ובני נוער עלולים לקבל עוצר מאוחר יותר. מלבד היותם נעימים מבחינה אסתטית, אטימת החלונות יכולה לסייע במניעת זיהום רעש.

התקנת אטימת חלון

קשה לתקן חותמות חלונות שבורים. כלבי ים שבורים יכולים לגרום לחלונות ”לערפל”, תופעה מעצבנת שנעלמת עם שינוי העונות, אבל חוזרת אם היא לא קבועה. חלונות כפולים יכולים לסבול מערפל, מה שיכול להקטין את חסכונותיהם באנרגיה. איסוף החלונות יקר אבל יכול לחסוך לך כסף לטווח הארוך. אתה יכול לצפות להוציא בסביבות 40-120 דולר לחותם החלון, תלוי בגודל, הצורה והמצב של החלון. בנוסף לכך, חותמות שבורות וחלונות פגומים עלולים לגרום לאטימות חלונות יקרות יותר.

ראשית, להסיר את החלון הישן. עליך להסיר את החלון הישן, במיוחד אם הוא עשוי מאלומיניום או מעץ. כמו כן, הסר את הצירים אם החלון עשוי מ ־ UPVC, העמיד יותר בפני שריטות. השלב הבא בהתקנת החלון הוא ליישם את סרט אטימת החלון. ודא שהקלטת לא יוצרת פערים – זה יאפשר למים להימלט.

אחרי שהכנת את אדן החלון שלך, התקן את החותם. כדי להבטיח את ניקוז המים בצורה חלקה, יש להפעיל את כלב הים בזווית של 5 מעלות. אתה יכול להחיל אקריליק או סיליקון על אדן הגימור. אתה יכול גם להשתמש ברדיד הגנה כדי לכסות את החלון. אם החלון שלך עשוי מלט, יהיה צורך לגרד את הטיח לפני הפעלת האיטום.

אתה יכול גם לבחור במזג אוויר האביב ברונזה חשפנות במקום. חשפנות מזג האוויר הזאת נראית נהדר על חלונות עץ והיא עמידה. אם יש לך מרווח גדול ולא אחיד, אתה יכול להשתמש באטם ויניל צינורי. אתה יכול גם לנסות רצועות מורגשות, אבל אלה אינם מומלצים כי הם לא מחזיקים מעמד כל עוד החלון חותם. אתה יכול לחסוך זמן על ידי שימוש בהפשטת מזג אוויר מדבקה עצמית או סרט וסטריפ מקל עצמי עשוי EPDM.

סובלים מבעיות איטום בחלון? פרויקטים 2000 הינה החברה המובילה בישראל לאיטום. הזמינו עכשיו שירות איטום חלונות

השתמש בחומר איטום

שימוש באקדח קירור לאטימת חלונות הוא דרך טובה לתקן מהר ובקלות פערים בחלונות חיצוניים. קצה אקדח הקירור צריך להיות זווית 45 מעלות. ברגע שהקצה נמצא בעמדה הנכונה, טען את האקדח עם איטום. השתמש בלחץ הדק עקבי כדי להפעיל איטום לאורך 2-3 מטר.

תמיד ללבוש כפפות כאשר עובד עם איטום. אתה צריך להשתמש בסוג הנכון של חומר איטום לפני השטח שאתה עובד עליו. כדי לאטום חלון חיצוני, בחר חומר איטום חיצוני שיתנגד לקרני אולטרה-סגול. כדי למנוע מהלחות והאוויר להיכנס, ודא שאתה ממלא כל פערים לפני שאתה מיישם את חומר האיטום. לנקות את האזור של פסולת. זה עלול לעכב את ההידבקות.

שימוש בקנקן מבוסס שמן הוא דרך נוספת להפוך את החלונות שלך יותר חסיני מזג אוויר. בעוד שחומרי איטום מבוססי שמן מתייבשים מהר וקל ליישום, יש להם כמה חסרונות. יש להם ריח מבוסס שמן והם פחות גמישים. בנוסף, פחות סביר שהם יחזיקו מעמד ולא יהיו חסיני מזג אוויר באקלים קר.

בעת אטימת החלונות, תוכל למנוע מטיוטות להיכנס פנימה ולהגביר את הנוחות והיעילות של ביתך. טיוטות יכולות להקשות על החימום או המזגנים לחמם או לקרר את הבית. ניתן לבטל את הטיוטות האלה על ידי אטימת החלונות כמו שצריך. זה יעשה את הבית שלך נוח יותר בכל העונות.

שימוש בקדרה

אם אתה מתכנן להשתמש בקדרה כדי לאטום חלון, עליך לבחור את החומר המתאים לתפקיד. הכרוב שאתה בוחר חייב להיות גמיש, והוא אמור להיות מסוגל להתרחב ולהתכווץ בלי פיצוח. זה צריך להיות גם קל לצבוע מעל. יש סוגים רבים לבחירה, והכל תלוי בגודל הסדק שאתה צריך לאטום. רוב הקנקנים לא יקרים.

לפני הפעלת הכרוב, אתה צריך להסיר את האיטום הישן. אתה יכול לעשות את זה באמצעות ממס, שיעזור לאיטום החדש להידבק טוב יותר. אם הכרוב הקשיח, ייתכן שתצטרך לגרד אותו עם סכין מרק.

בחר כרוב שיש לו וו "ק נמוך. עליך להימנע משימוש בקירוי לטקס מחוץ לבית, כיוון שהוא מכיל כמויות גבוהות של תרכובות אורגניות נדיפות. כיב לטקס הוא הטוב ביותר לאטימת החלק הפנימי של חלונות, שבו הטמפרטורות לא תנודתיות מדי. ניתן לצבוע את ליפת הלטקס וקל לנקות אותה.

Polyurethane caulk היא אפשרות נוספת, שעדיפה ליישומים חיצוניים. הוא לא גמיש כמו סיליקון, אבל אין לו את אותן בעיות ריח. אם אתה עובד עם צינור מבוסס סיליקון, אתה צריך להבטיח שיש לך אוורור בשפע וללבוש מסכה.

כאשר משתמשים בקנקן לאטימת חלונות, חשוב לפעול על ־ פי הנחיות היצרן. כדי להבטיח קשר חזק, חשוב להשתמש בטמפרטורה הנכונה ולרפא את הזמן.

שימוש בעטיפת בועות

אם אתם מחפשים דרך קלה לאטום חלונות, שימוש בעטיפת בועות הוא אפשרות נהדרת. פשוט לחתוך עטיפת בועת חתיכה כדי להתאים את החלונות שאתה רוצה לאטום ולהניח אותו על החלון. הצד התוסס צריך לעמוד מול הזכוכית. בועות יוסיפו כיסי בידוד ואוויר לזכוכית.

עטיפת בועות מגיעה במגוון גדלים. חלקם מגיעים עם בועות גדולות, בעוד שאחרים קטנים יותר ואינם מאפשרים להרבה אור לעבור. בחר את הגודל המתאים לחלונות שלך, ודא שאתה בודק את גובה הבועות לפני שאתה מיישם אותן על הזכוכית. כמו כן, קרא ביקורות לקוחות על מוצרי עטיפת בועות לפני הרכישה.

עטיפת בועות יכולה להימשך עד חמש או שבע שנים. הוא יכול להיצמד לזכוכית בסוף חיי הבידוד שלו. מומלץ להחליף אותו כל ארבע עד חמש שנים. הדבר הטוב בעטיפת בועות הוא שקל להסיר אותן. אפשר אפילו להשתמש בו מחדש.

ניילון הבועה יכול לשמש על כל חלון, אבל הוא עובד הכי טוב על חלונות קטנים ליד הכניסה. כדי לגרום לעטיפת הבועה להיצמד לחלון, לחתוך אותו לגודל. המים ידביקו את עטיפת הבועה לכוס שלך. שימוש בעטיפת בועות היא שיטה יעילה וזולה לאטימת חלונות.

עטיפת בועות היא איטום חלונות יעיל ויכולה להפחית את כמות החום שבורח מביתך. היא יכולה להפחית את שטרות האנרגיה שלך בחצי אם היא מיושמת נכון. עטיפת בועות יכולה לשמש גם באקלים קר יותר כדי להגדיל את הבידוד של החלונות שלך.

השתמש בסרט פלסטיק

לפני שאתה מחיל סרט פלסטיק על כוס, לוודא שהוא נקי ויבש. אם יש צורך, הרטיבו את הסרט במי סבון כדי להבטיח קשר טוב. ברגע שהסרט נקי, לחתוך אותו כדי להתאים את מסגרת החלון ולהשאיר חוצץ 1 אינץ 'בקצוות העליונים והתחתונים. סרט דו צדדי צריך להיות מיושם לאורך הקצוות והצמרות של יריעת הפלסטיק. תתחיל מלמעלה ותרד לצדדים ולתחתונים. לפני הפעלת הסרט למסגרת החלון, עליך גם להסיר את רצועת הדבק. ואז, לאט לאט תלחץ על הסרט הפלסטי מול הקלטת, ותוודא שהסרט ידבק היטב.

סרטי חלונות מפלסטיק עשויים בדרך כלל מפוליאסטר או מפולימר PET, שהוא פלסטיק מטרה כללית. עם זאת, יש יצרנים המשתמשים בחומרים אחרים, כגון קרמיקה, פחמן או למינציה, כדי להפוך אותם לעמידים יותר. חומרים אלה משמשים לעתים קרובות כדי לשלוט בהיר ולספק הגנה נוספת על הסערה.

עטיפת סראן היא אפשרות נוספת לאטימת חלונות. עטיפת סראן היא צרה אז זה חייב להיות חתוך בחתיכות רבות. עקוב אחר ההוראות בחבילה כדי להבטיח שהסרט מתאים לרוחב החלון. אתה יכול גם לאבטח את הקצוות החתוכים עם סרט דו צדדי, אשר ילכוד שכבת אוויר. שייק את רצועות הפלסטיק כנגד זכוכית לאחר הדבקת סרט הפלסטיק אל החלון.

סרט החלונות מתאים ביותר לחלונות שאינם נראים. אין להשתמש בצילומי חלון בארונות או בחדרים אחוריים משום שפחות סביר שהם יתחממו כמו בחדר השינה או בסלון.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך