הגבהת מעקה המרפסת – כל מה שחשוב לדעת

ישנן אפשרויות רבות אם ברצונך להגדיל את גובה מעקה המרפסת שלך. אתה יכול להוסיף מעקה או מאזנים חדשים. יש הדורשים קידוח ואילו אחרים יכולים להיות מחוברים באמצעות אזיקונים. ניתן להוסיף מעקה למעקה המרפסת שלך בהתאם למצב הספציפי שלך.

למידע מקצועי נוסף על הגבהת מעקה למרפסת >>

גובה של מעקות מרפסת

זה לא משנה אם אתה גר בגורד שחקים או בדירה קטנה. אתה צריך לוודא כי המעקות על מרפסות יש מספיק גובה. גובה מעקות המגן צריך להיות בין 0.9 ל-1 מטר. חשוב גם לשקול את גובה החלונות.

ישנם מספר תקנים וקודים המווסתים את גובה המרפסות. חלק מהסטנדרטים האלה חלים רק על מבנים חדשים, בעוד שאחרים נדרשים רק למבנים קיימים. למידע על דרישות הגובה הנכונות עבור המרפסת שלך, פקחי בניין מקומיים יכולים להיות משאב גדול. כדי לברר את גובה דרישות הבית שלך, אתה יכול ליצור קשר עם העירייה המקומית שלך.

ניתן להתקין רשת עץ כדי להגדיל את גובה המעקות שלך בהתאם לצרכים שלך. זה יעלה את המעקה מעל רצפת המרפסת, מספק יותר פרטיות. רשת עץ עובדת הכי טוב על קירות או מעקות עם כמה נקודות מגע. סריג עץ לא יכול להיות האפשרות הטובה ביותר אם יש לך מרפסת גדולה.

ניתן להוסיף מעקה נוסף למעקות המרפסת שלך כדי להגדיל את גובהם. זה יכול להיעשות על ידי או לחבר אותו למעקה הקיים שלך או לדפוק אותו לתוך קיר. זה יגדיל את גובה המעקה בכמה סנטימטרים. אתה יכול גם לקנות מרפסות חדשות כדי להוסיף מעקות למרפסת שלך. חלק מאותן הרחבות דורשות קידוח, ואילו אחרות יכולות להיקשר באמצעות אזיקונים.

ישנן אפשרויות רבות למעקות מרפסת. חומרי מתכת עמידים ועמידים בפני חלודה. מעקות מתכת מזויפים נראים כמו יצירות מופת אמיתיות, בעוד ברזל יצוק או אלומיניום דורש ציור. זכוכית ומשקפי מזג הן גם בחירות נהדרות. הם זולים ונראים אופנתיים. הם יכולים להיות משולבים עם פלסטיק או בסיס פלדת אל חלד.

חלופות לפרקסיגלס

אם אתה מחפש חלופה לפרקסיגלס להעלאת מעקה המרפסת, יש כמה אפשרויות טובות. מעקות אקריליים יכולים להיות גם מושכים וגם מעשיים ולספק בטיחות פשוטה. בניגוד לפרקסיגלס, שיכולים להיות פגומים ושרוטים, אקריליק הוא עמיד לרסיסים, והם מציעים מחסום מוצק המונע תאונות ואובדן חפצים.

גדר קנה היא אפשרות אחרת. זה יוצר פרטיות במרפסת שלך ומונע מילדים לטפס על המעקה. גדר הקנה צריכה להיות גבוהה יותר מהמעקות וגבוהה מספיק כדי למנוע מהילדים לטפס ביניהם. בעוד גדרות ריד אינן מאובטחות כמו פרסקסיגלס, הם עדיין אפשרות הרבה יותר טובה מכלום.

ניתן להחליף את הפקסיגלס גם באקריליק או בפולימתיל מתאקרילט. אקריליק הוא פלסטיק ברור שזמין בקלות. למרות שזה לא חומר ”go-to” מלא למעקות, לעתים קרובות זה יכול להיות אלטרנטיבה זולה יותר לזכוכית ממוזגת. למרות שהיא עדיין יכולה לספק את אותו אפקט ”שקוף” ומחסום מוצק, היא הרבה יותר זולה לרכישה. פלקסיגלס אינו מומלץ למעקות מרפסת כמו שיש לו כמה חסרונות על מזג.

אם אתה מחפש חלופה לפרקסיגלס להעלאת המרפסת, לשקול באמצעות לוח מותאם אישית. זה פרויקט קל של DIY, ורוב החומרים שתצטרך זמינים ברשת. Fab זכוכית ומראה הוא אחד המקורות הטובים ביותר לרכישת זכוכית בגודל מותאם אישית.

עלות הארכת מעקות המרפסת

בהתאם לחומרים שתבחר, העלות של הארכת מעקות המרפסת עשויה להשתנות. עץ הוא החומר הנפוץ ביותר עבור מעקות מרפסת, אך ישנן אפשרויות רבות אחרות, כגון רכיבת אלומיניום או עץ. ויניל ופלסטיק סינתטי הם בחירות פופולריות למעקות. זכוכית היא גם אפשרות. עם זאת, חשוב שתבחר זכוכית חסינת ריסוק ותגן עליה בעזרת מתכת עטופה. זה יבטיח שזה לא יישבר.

אם אתה שוקל להשתמש במרפסת עץ, עליך לדעת שחומר זה יהיה רגיש לגורמים, במיוחד באזורי החוף. עץ יכול להיפגע ממי מלח וגשם, לכן חשוב להגן עליו עם כתם חסין מזג אוויר או צבע.

עלות למטר מרובע יושפע גם מהחומר המשמש ליצירת מעקות מרפסת. אתה צריך לחפש חומר שהוא גם עמיד וגם תחזוקה נמוכה, מאז זה מה יהיה על המרפסת שלך במשך זמן רב. מעקות עץ בדרך כלל יעלו בין 30 $ ל -60 $ למ "ר, אם כי זה בהנחה שאתה משתמש עץ זמין בקלות. אם אתה רוצה להשתמש בעצים קשים, תצפה לשלם אפילו יותר.

עלות המעקות תלויה באורך שלהם ובאילו חומרים הם עשויים. גרם מדרגות טיפוסי ידרוש לפחות 25 מטרים של מעקה. מרפסת או מרפסת תצטרך עוד מעקה. גם מעקות אלומיניום ופלדה זמינים וניתן לרכוש אותם תמורת בין 40 ל-60 דולר לרגל ליניארית.

חששות בטיחות

הרמת המעקה במרפסת היא דרך מצוינת להגביר את הבטיחות במרפסת. זה לא בלי סיכונים. למשל, ילד יכול לטפס על המעקה או לשחק מבלי להבין את הסכנות. פתרון פשוט הוא להרחיק רהיטים וצמחים מן המעקה כדי למנוע כל סיכון לפציעה. אתה יכול גם לשקול לקנות שלוחה למעקה המרפסת שלך. זה מקשה על כל אחד ליפול מרמה גבוהה יותר ממעקה רגיל.

גובה המעקה הוא עוד נושא בטיחות פוטנציאלי. ה-IBC הסטנדרטי מאפשר מסילה של 26 אינץ '. לתיאטראות רבים יש מרפסות מרובות כך שהגבהים עשויים להשתנות. אף ־ על ־ פי שהרמת המעקה במרפסת אינה מסוכנת, עדיין ייתכן שהקהל עלול ליפול.

כתוצאה מכך, עליך להיות מודע לסיכונים ולהשפעתם על השכונה. אתה יכול להפחית באופן דרמטי את הסיכון לתאונה במרפסת שלך על ידי התחשבות באמצעי הבטיחות. להלן מספר עצות הבטיחות החשובות ביותר שיש לשקול בעת הרמת המעקה במרפסת. ‏

מעקה מרפסת יכול להיות דרך נהדרת להגביר את הבטיחות. עם זאת, זה חייב להיות חזק וארוך טווח. תן דעתך לגילם של ילדיך כאשר הם רוכשים אחד מהם. כמו כן, תן דעתך לאסתטיקה של המרפסת ולעיצוב המעקה. המעקה צריך להיות אלגנטי ולספק את הבטיחות הנדרשת.

מרפסת יכולה להגדיל את ערך ביתך. הוא מספק הזדמנות ייחודית לפעילויות בחוץ, והוא יכול לשפר את איכות חייך. זוהי גם נקודת כניסה אפשרית לגנבים אופורטוניסטים. לכן חשוב לבחון את המרפסת לפי לוח זמנים קבוע.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

טיפים לבחירת ריהוט לבית

בחירת הרהיטים המתאימים לבית שלך יכולה לעשות הבדל משמעותי ביצירת סביבה נוחה, פונקציונלית ואסתטית. פוסט זה בבלוג מספק עצות חשובות לבחירת ריהוט הבית המושלם, תוך

Read More »

הגירה לקנדה – יתרונות וחסרונות

פוסט זה בבלוג דן ביתרונות ובחסרונות של הגירה לקנדה, מכסה היבטים שונים כמו הזדמנויות כלכליות, איכות חיים ומגוון תרבותי. המטרה היא לספק נקודת מבט מאוזנת

Read More »