איך לתקן שטיח שנהרס

תיקון שטיח

אנו ממליצים לקחת חתיכה קטנה מהשטיח או הרצפה שלך מחנות ולמצוא משהו דומה שניתן להשתמש בו כדי להחליף את הנקודה הבולטת ביותר ואז להדביק אותו. אל דאגה, רוב הזמן מומחה יחליף את האזור הפגוע הקטן בחתיכת שטיח או שתנתק חלק קטן מהפינה הקדמית או הפנימית של ארון או אזור גלוי אחר ותמלא את האזור הפגוע עם תיקון. לאחר התיקון, ניתן להשתמש בשטיח נוסף או בשאריות שטיחים מחלקים נסתרים של השטיח.

לא משנה מה הסיבה לנזק לשטיחים, החדשות הטובות הן שתיקוני שטיחים הם פתרון טוב. כדי לתקן חור בשטיח שלך, עליך להסיר, לתקן ולאחר מכן לתקן את האזור הפגוע. שרידים או חלקים של תיקון השטיח שלך הם דרך נוספת לתקן אזור פגום.

אם קיים שטיח מתאים

ניתן לקחת טיח מתאים ולהחליף אותו בחתיכה הפגומה. אם אינך יכול למצוא שרידים חדשים, ייתכן שתצטרך לחתוך חתיכות קטנות מהשטיח הקיים שלך מהאזורים הנסתרים של הבית. במידה ואין שרידי שטיח זמינים, נשמח לחתוך תיקון שטיח מאזור נפרד.

חתוך את החלק הפגום עם סכין השטיח שלך וחתך את קו השטיח לריבועים. גזרו משולשים או מלבנים מהאזור הפגוע של השטיח בעזרת סכין שימוש.

סמן את האזור שבו גזרת את החלק של השטיח שבו הסיבים פגומים, כאילו גזרת חלק מהשיער שלך (תמונה 1). חתוך את הסיב הפגום בעזרת הלהב החדש והחד של סכין השטיח שלך (תמונה 2).

הוציאו את סכין השירות או את חותך תיקון השטיח (תוכלו לקנות אחד מאמזון) וחתכו את החלק הפגום על ידי ביצוע המתאר שעשיתם בשלב הראשון.

כדי להסיר את הסיבים הפגומים עד לשטיח, חתוך את סיבי השטיח החלופיים מהאזור בחלק האחורי של הארון. אתה יכול לעשות זאת על ידי חיתוך חתיכה מהשוליים הנקיים שיורדים מסיבי השטיח הפגומים. שיטה מדויקת יותר היא לפרוס את חלקי החילוף באזור הנקודה כדי לוודא שהתבואה פועלת כהלכה, תוך חיתוך שכבת שטיח.

הסר את חתיכת השטיח הרע והנח את סרט השטיח בחור רדוד כדי להבטיח שהוא ימשך מהחלק הפגוע לאזור בו מותקן המדרכה. הכנס את תיקון השטיח החדש והסר את אזור השטיח השרוף בכיוון הנכון.

סרט שטיח מחזיק את הטיח יחד לזמן מה, אך הוא מתייבש ומאבד את הדביקות שלו. הדביקו את סרט השטיח הדו-צדדי לרצפה וודאו שהוא מגיע לקצה הימני של החור. לאחר מכן מקלפים את החלק העליון של הסרט ומניחים את התיקון מעל החור.

זה רעיון טוב אם אתה עושה פלסטר גדול

אבל רוב הפלסטרים קטנים מספיק שבכל פעם שאתה מנסה לסחוט סרט שטיח לתוך החורים הקטנים, הוא מצטבר וחסר תועלת נגד קרישים, שיער, לכלוך ו סיבי שטיח. הנח טלאי שמתאים לשטיח במקום הבעייתי והשתמש בו כתבנית בעת חיתוך השטיח הפגום. אתה צריך להניח חלק מהגב שיוצא מהחור, אז וודא שגובה הטלאים זהה לגובה השטיח המקורי.

גזרו חתיכה קטנה של ברדוק או רקמה כבדה אחרת שגדולה בסנטימטר אחד לפחות מהאזור הפגוע של השטיח

חתוך את משולש השטיח הפגום לגודל שטיח הטלאים שלך, שאמור להיות גדול מספיק כדי שיהיה אותו גודל, אך לעולם לא קטן מדי. גזרו ארבע רצועות של סרט שטיח עם נייר המגן כדי לכסות את היקף אזור התיקון.

למד כיצד לחסוך $50 עד $100 בטיול שטיחים מקצועי לביתך ולתקן שטיחים קטנים. שטיחים תורמים הם גרסאות חדשות של אותו סוג שטיח שניזוק באזור. השג שטיחים תורמים והסר את החלקים הפגומים שגזרת מהשטיחים התורמים שלך מהאזור.

חתיכת שטיח שלא חוותה תנועה רגלית רבה בהשוואה לאזור הקטע הפגוע. לחץ על כלי תיקון השטיח לתוך האזור הפגוע (שדומה לחותך עגול עם קצה חד) ותוכל להגיע מתחת לרהיט ולשלוף את החלק העגול כדי להדביק את מה שיש לך בחלק הגדול יותר.

מדד זה מציין עד כמה השטח פרופורציונלי לנקודה שבה אתה צריך שטיחים אחרים

כדי ליצור תיקון. אם חתיכה קטנה מהשטיח שלך נפגעה, כמו החבר הכי טוב שלך בעל ארבע רגליים שנשרף על ידי מים, תיקון זה יציל אותך. הערכת שטיח פגום עבור תיקון שטיחים עובדת בצורה הטובה ביותר עבור כתמים קטנים ומקומיים כגון בלאי שחוק, כתמים שרופים ותיקונים.

קח אותו דבר כמו בשלב 1 וסמן את קווי המתאר של השאריות עם חותך חורי השטיח שלך. חתוך את החלק הפגום למדרכה חלופית גדולה למדי באמצעות חותך שטיחים בגודל סקוואט.

תיקון שטיחי ברבר דורש ידע טכני רב

כדי להתמודד עם הבעיה, שכן הוא חותך סיבים ולולאות חדשים, מדביק, שוזר ומתקן את האזור הפגוע. תיקון שטיחים היא אחת השיטות הפשוטות והשימושיות שלא לוקח הרבה זמן לתקן חורים. עזרה מקצועית חשובה מכיוון שהם ממזערים את הנראות של שטיח הטלאים על ידי שימוש בחתיכה מתאימה של שטיח הדיספנסר.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

מהם העונשים על עבירות פליליות?

מאמר זה בוחן את העונשים השונים הקשורים בעבירות פליליות, תוך בחינת הגורמים המשפיעים על חומרת הענישה ותפקידה של מערכת המשפט בקביעת ההשלכות המתאימות. מבוא: מדוע

Read More »

מה תפקידו של יועץ משכנתאות

יועץ משכנתאות הוא איש מקצוע מומחה אשר מוטלת באחריות לסייע לאנשים בקבלת החלטות מושכלות לגבי הלוואת המשכנתא שלהם. הם מספקים שירותים שונים ללקוחותיהם כמו ניתוח

Read More »

מהו ניתוח מחיצה באף

ניתוח מחיצה, הידוע גם בשם מחיצה, הוא הליך שנעשה לתיקון מחיצה סטיה. מחיצה סטיה היא כאשר דופן הרקמה הדקה שמפרידה בין הנחיריים עקומה או לא

Read More »