איך לבחור קבלן בנייה

קבלן בניה קלה

כמו כן, חשוב למצוא קבלן מורשה כאשר מחפשים קבלן שכן העבודה שנעשתה על ידי קבלן לא מורשה בדרך כלל אינה מוכרת בעסקאות מקרקעין. כישורי הקבלן הכללי כוללים הפניות מלקוחות, רשימת פרויקטים רלוונטיים, שנות פעילות GC, קשרים בנקאיים, ערבויות אג"ח ורווחיות פיננסית. באופן אידיאלי הקבלן שאתה שוכר מחדש צריך להיות בעל הניסיון, הידע וכל האישורים והרישיונות הדרושים להשלמת הפרויקט שלך.

קבל סקירה גסה של זרימת העבודה שלהם לפני שכירת קבלן

אתם רוצים לבדוק את איכות העבודה שלהם מבעוד מועד, לתאר איזו עבודה אתם רוצים לעשות, להסכים על היקף הפרויקט ולשאול האם הקבלן מורשה ומבוטח כמו שצריך למקרה שמשהו ישתבש. שוחח עם מספר קבלנים וקבל הצעות מחיר בכתב משלושה קבלנים לפחות ברשימה שלך.

ספק לקבלנים את כל הרישומים שיש לך לגבי רצונות וצרכים עבור כל חדר שישופץ ולתת לקבלנים את ההזדמנות לומר לך מה נותן להם יתרון על פני המתחרים

היזהרו מקבלנים שיכולים לספק פרטים ספציפיים בתשובתם. תשובת הקבלן לשאלה זו תסייע לכם פעמים רבות לקבל את ההחלטה הסופית לגייס עובדים.

חשוב לשאול את השאלות הנכונות על מנת לסווג נכון קבלנים בתחום זה. המפתח לבחירת קבלן בנייה קלה יעיל ואמין הוא היכולת שלך לשאול את השאלות הנכונות לפני שאתה שוכר קבלן. הרשימה לעיל תעזור לך למצוא את הקבלן המתאים לפרויקט שלך

כדי לצמצם את החיפוש שלך, הדגשנו חמישה גורמים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת קבלן לפרויקט הבנייה שלך. בחירה בקבלן הנכון לא אומרת שהבניין המוגמר יהיה כמו שאתם רוצים שיהיה, זה גם אומר שכל התהליך יתנהל בצורה חלקה ובזמן. זו הסיבה שכל כך חשוב לבחור את הקבלן המתאים לפרויקט שלכם. כאשר מתחילים פרויקט בניה, בחירת הקבלן הכללי הנכון היא חיונית להצלחת הפרויקט.

בחירת הקבלן הכללי המושלם עבור הפרויקט העסקי שלך יכולה להיות ההבדל בין עבודה מוצלחת לבין אסון יקר. העסקת קבלן כללי מתאים להשלמת עבודת השיפוץ שלך דורשת עבודת בילוש מצידך.

על ידי שכירת קבלן בנייה עבור הפרויקט שלך

אתה מבטיח שקבלני המשנה מנוהלים ביעילות על ידי מישהו שמכיר את חוקי הבנייה באזור שלך ושהם יעברו ולא יעברו ביקורת. בתור אנשי מקצוע בתחום הבנייה, קבלנים כלליים יפקחו על הפרויקטים הביתיים שלך כדי להבטיח שהעבודה תקבל. נעשה בצורה נכונה ויעילה.

הצעד החשוב ביותר שיש לנקוט בעת בניית מתקן חדש או שיפוץ מתקן קיים

הוא שכירת קבלן. בחירת הקבלן המתאים לעבודה היא שלב ראשון וחשוב בתהליך התכנון בעת תכנון פרויקט שיפוץ הבית הבא. אתה צריך להיות בטוח לבחור חברת בנייה שיש לה את הצוות הטוב ביותר עבור העבודה.

אם אתה משפץ בבית שלך

אתה רוצה קבלן שמתעסק בעיקר בשיפוץ ושיפוץ הבית. לאחר שמצאת קבלן עם מאפיינים אלה הפרויקט שלך יכול להתחיל. אם לקבלן יש תהליך/מערכת עבודה שלמה ומוגדרת היטב, פורטפוליו גדול של פרויקטים ולקוחות עבר מדברים עליהם יפה, אז כנראה שזה לא יהיה הכי זול לעבוד איתו.

אם הם רוצים מחצית מההצעה מראש, הם עלולים להיות בבעיה כלכלית או לדאוג שלא תשלם את השאר לאחר שתראה את העבודה, או שהקבלן לא מוכן או יוכל לקבל עבודה בהתאם מפרטים.

אינכם רוצים שרישיון הקבלן יישלל במהלך הפרויקט, אך בחירה בקבלן הלא נכון עלולה לגרום לעיכובים, ביצועים לקויים ואף לבעיות משפטיות. בבחירת קבלן ניסיון חשוב כי רוצים לוודא שהוא יוכל לבצע עבודה באיכות גבוהה.

אתה יכול לשאול את הקבלן שלך שאלות כמו כמה זמן

הוא בעסק, כמה פרויקטים הוא עושה בחודש והאם יש לו המלצות לעבודה. הקפידו להתקשר ולבקש מהלקוחות לזהות את נקודות החוזק והחולשה של הקבלן המדובר ולבדוק את הסטטוס המשפטי של הקבלנים שלכם לפני חתימה על משהו.

צפייה בפרויקטים קודמים של קבלן נותנת לך גם הזדמנות לראות את מגוון העבודות שהחברה ביצעה

כגון פרויקטים מודרניים, מלאכתיים או היסטוריים. אחת הדרכים הטובות ביותר להעריך קבלן פוטנציאלי היא להשלים פרויקטים קודמים ויכולה גם לתת לך שקט נפשי אם הוא ביצע פרויקטים דומים לשלך.

כדאי להוסיף המלצה של חבר או קולגה לרשימת הקבלנים הפוטנציאליים שלכם. קבלנים על ידי שאילת עמיתים ומכרים אם הם מכירים מישהו שבנה בית חדש לאחרונה תוכלו למצוא קבלנים פעילים באזורכם.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך