חולצות מודפסות לכל מטרה

ענף הדפסת חולצות הוא ענף נהדר להיות בו אם תחליט לפתוח עסק חולצות משלך או אפילו עסק קטן. חולצות טריקו ותהליכי הדפסה חדשים מתגלים יותר ויותר וחובה לכל חנות חולצות בודדת לברר את כל האפשרויות הקיימות! בין אם אתם מקימים חברת דפוס משלכם ובין אם החלטתם למכור חולצות טריקו בעצמכם, עליכם לדעת הכל על סוגי החולצות השונות העומדות לרשותכם. כדי לעזור לך, להלן רשימה של 4 מותגי החולצות המותאמים ביותר לכל אחת מארבע שיטות ההדפסה הללו. אם אתה פשוט בוחר בשיטת הדפסת המסך, אנו נסתכל על 4 שיטות הדפסת המסך הפופולריות ביותר הקיימות בענף.

להדפסת משי על חולצה

הניחו פיסת נייר, קרטון או נייר עיתון על החולצה. שיטה זו מהווה ברכה כאשר ניתן להדפיס תמונות ישירות מהמחשב על חולצות טריקו ולהדפיס חולצה מכמות קטנה. לתהליך הדפסת המסך מספר יתרונות המעניקים לך אפשרות להדפיס על מגוון חומרים שונים כגון נייר וקרטון. תוכלו להדפיס את כל החומרים עליהם תרצו להדפיס בבת אחת, מנייר לקרטון ועד פלסטיק.

להזמנות גדולות, הדפסת מסך מאפשרת לייצר ולהדפיס מאות חולצות בו זמנית.

אם אתה צריך להדפיס אלפי חולצות במהירות האפשרית, כדאי לך להשתמש בשיטה איטית יותר. אם אתה מדפיס רק 212 חולצות בחודש ומרוויח רק דולר אחד לחולצה, זה עסק חכם לעבוד עם מכונת הדפסת חולצות אוטומטית.

סובלימציה אינדיבידואלית

היא מוצא אחרון לדברים שלא ניתנים להדפסת מסך, כגון בגדים בצורת שונה, ושלא ניתן להדפיס על גבי מסך. אם אתה יכול לייצר כמה שיותר חולצות טריקו שונות כלכלית, אתה אמור להיות מסוגל להשתמש בשיטה זו לכל קישוטי החולצות שלך. אתה יכול לחשב את עלויות הדפסת החולצה שלך על ידי תשלום למישהו עבור הדפסת מסך וחלוקת הסכום שאתה משלם במספר החולצות המודפסות. הוסף את עלות החומרים כדי לראות כמה אתה מוציא כדי להדפיס את החולצות בעצמך.

זה תלוי בטכניקת ההדפסה בה נעשה שימוש, בכמות החולצות שהוזמנו ובאיכות החומרים. בדוק את מחיר חולצת הטריקו שלך ואת עלות החומרים כדי לראות איזה מחיר אתה יכול להרשות לעצמך.

אתה לא צריך לחכות שהעיצוב שלך יודפס על חולצה לפני שתתחיל לשווק

אם אתה לקוח שרוצה לקנות חולצה מודפסת מסך או מדפסת מסך, אתה יכול להרוויח יותר כסף על ידי בחירת חולצה טובה יותר. לאחר שטכניקת הדפסת החולצות שלך התגבשה, מומלץ ללמוד קודם יותר על לקוחותיך ועל צורכי ההדפסה שלהם. על ידי הדפסת חולצות טריקו משלך, אתה לא רק מנסה להרוויח מהן כסף, אלא גם מחכה עד שהדפסת את העיצובים שלך לפני שאתה משווק אותם.

תוכלו ליצור רעיונות מדליקים לעיצוב חולצות באמצעות מגוון של טכניקות הדפסה שונות כגון הדפסת מסך, חולצות ומדפסות מסך. Bebe תוכל לבחון דרכים שונות ליישם את הגרפיקה של חולצת הטריקו שלך על חולצות ומוצרי הדפסה לפי דרישה אחרים.

הדפסת מסך הינה מעשית אם יש לך עיצוב עם פחות ממספר צבעים ורוצה להדפיס חולצות טריקו רבות באותו עיצוב

כדי להיות חסכוניים, עליך להדפיס בבת אחת חולצות טריקו רבות באותו עיצוב. הדרך הטובה ביותר להדפיס חולצות היא להדפיס דוגמאות צבעוניות בחלל קטן, נניח 5% מחולצה או פחות. המדפסת שלך יוצרת הדפסת מסך מקורית לכל אחד מעיצובי החולצה / חולצה שלך, כך שתוכל להדפיס בכמויות גדולות.

הזמן שלוקח להדפיס חולצה משתנה, אך האפשרות הטובה ביותר היא עבור עבודות דפוס קטן, והיא עולה כ -10% מעלות עבודת דפוס גדולה.

שוב

אם אתה רוצה להדפיס חולצה שלמה, זו אחת הדרכים הטובות ביותר להדפיס חולצה. השני הוא תהליך הדפסת חולצות שיכול לספק את שילובי הצבעים המרביים האפשריים. העברת פלסטיסול מהווה אפשרות טובה גם לאלו העוסקים בעסקי הדפסת חולצות שאינם רוצים לשלם את העלויות של מכונות הדפסה מראש, אך רוצים להתנסות בכמה עיצובים של חולצות טרם היציאה לייצור המוני.

הדפסת הסובלימציה מוסיפה שכבת דיו לבד

מה שאומר ששטח ההדפסה של החולצה גדול משמעותית. צבעי דיו להדפסת מסך הם בצבע הנכון מכיוון שהם מחזיקים מעמד זמן רב יותר ומפיקים צבעים חיים ומלאי חיים. DTG מתקשה לעיתים קרובות עם חולצות כהות יותר, אך כאשר משתמשים בדיו בטכניקות הדפסת חולצות אחרות, הדפסת מסך יכולה לעמוד היטב בהשוואה לטכניקות אחרות להתאמת חולצות.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך

טיפים לבחירת ריהוט לבית

בחירת הרהיטים המתאימים לבית שלך יכולה לעשות הבדל משמעותי ביצירת סביבה נוחה, פונקציונלית ואסתטית. פוסט זה בבלוג מספק עצות חשובות לבחירת ריהוט הבית המושלם, תוך

Read More »