איפה אפשר לקנות ציוד לאולפן הקלטות?

מדריך זה נועד ללמוד כיצד להקים אולפן הקלטות משלך ולהתחיל ליצור מוזיקה. ממיקרופונים לטיפולים אקוסטיים, מדריך זה מראה לכם את כל מה שאתם צריכים כדי לבנות אולפן הקלטות ביתי במחיר נמוך מ -1,000 דולר. במאמר זה נדריך אתכם בתהליך יצירת אולפן הקלטות ביתי טוב, כולל כל הציוד הדרוש לכם.

פשוט בחר חמש יחידות סטודיו ויהיה לך סטודיו ביתי פונקציונלי במחיר נמוך מ -1,000 דולר

בדיוק כמו הציוד למעלה, יש לנו אולפני סאונד מקצועיים בבית, אבל אם אתה רוצה להתחיל להירגע בבית ולשכוח מהעבודה, יש לך את זה בכיס. בין אם אנו רוצים אולפן מן המניין או סתם אולפן פשוט להקלטה בחדר השינה, כל הציוד הדרוש לנו נשאר זהה.

אם אתה מערם הרבה ציוד הקלטה, תגלה שהרבה יותר קל להיות מאורגן כראוי עם ריהוט אולפן מיוחד. אם אתה משתמש הרבה במכשיר מיוחד כלשהו, אתה לא צריך להתחיל עם יחידה אחת בלבד.

אם אתם מתכננים להקליט שירה

מכשירים אחרים ומיקרופונים באותו החדר שבו מפקחים על האולפנים שלכם, תזדקקו לאוזניות. עכשיו כשסדרת את הדברים החשובים ביותר שלך באולפן ההקלטות, אתה לא צריך לדאוג לדברים חשובים מאוד אחרים שיעזרו לך ליצור סביבת הקלטות נהדרת, כגון צגי אולפן נהדרים שיעזרו לך לוודא שאתה משתמש רק באוזניות בכל מקרה.

אם יש לך רק שטח קטן ותקציב למיקרופון

אתה יכול להפוך אותו ל- Shure SM57, אתה יכול להקליט אותו מכל מקור צליל והוא יכול לשמש גם כמיקרופון חי כשאתה מנגן הופעה. אם אתה הולך לאולפן הקלטות שבו אתה מקליט עם מיקרופון אחד או שניים כדי לחבר את הגיטרה שלך, ואז אתה לא צריך ממשק שמע, אל תשכח להתחיל עם מיקרופון USB ולהקליט איתו.

אם אתה לא מוכן להוציא כמה מאות לירות על אולפן הקלטות, זו אפשרות מצוינת להתחיל את האולפן שלך עם מיקרופון USB איכותי.

כאשר אתה מגדיר את האולפן הביתי שלך בפעם הראשונה

אתה זקוק למיקרופון אחד או שניים בלבד, אך ככל שתקבל יותר שימוש באולפן, יצטברו יותר מיקרופונים. בעוד אולפנים מקצועיים משתמשים במיקרופונים המותאמים להקלטת שמע באיכות גבוהה (למשל וידאו בחדות גבוהה, אפקטים קוליים וכו '), אולפן ביתי יכול לעשות עם מיקרופון אחד או שניים, תלוי במה שרוצים להקליט. מכיוון שמטרתו של אולפן היא הקלטת שמע, מיקרופון הוא המרכיב החשוב ביותר בכל אולפן ביתי. מיקרופון מעבה הוא האפשרות הטובה ביותר, מכיוון שמיקרופון זה יחיה את חייו באולפני ההקלטה.

אתה יכול להשתמש במחשב הנייד החדש שלך עם כמה מיקרופונים באולפן ההקלטות שלך או שאתה יכול לקנות לוח קול או סינתיסייזר והכל

טהור. בין אם אתה רק התחיל או פיתחת מיומנויות של מהנדס סאונד, אתה תהיה במצב טוב יותר להשיג את הציוד הטוב ביותר לאולפן הביתי שלך. בין אם זה אולפן ביתי או הקלטה חיה, שקול לקנות אחד בהקדם האפשרי. חלק מהמכשירים טובים – מומלצים ומשתלמים, אך אם אתה מתחיל מאפס, בין אם זה רק מחשב נייד או סטודיו מן המניין עם לוח קול או סינתיסייזר, אין מיקום טוב יותר להשיג ציוד טוב לסטודיו הביתי. כל מכשיר הקלטה שחוסך לך זמן וכסף הוא אפשרות קיימא.

מכיוון שרוב המוכרים מציעים משלוח חינם

אנו חושבים שתסכים להכניס את ציוד אולפן ההקלטות שלך לאינטרנט במחירים הטובים ביותר. פעל עכשיו, מכיוון שהמכשירים של אולפני ההקלטה המובילים יתפתחו עם הזמן לאחד המוכרים המבוקשים ביותר.

אז בואו נסתכל על חלק מציוד הסטודיו הביתי החיוני שאתם רוצים לקנות לפני שתתחילו לבנות סטודיו ביתי משלכם

בין אם כבר יצא לכם לעולם ציוד ההקלטה ובין אם אתם טירונים גמורים המעוניינים לבנות אולפן הקלטות ביתי פשוט, מאמר זה הוא בשבילכם. אז אם אתם מחפשים טיפים כיצד להקים אולפן ביתי בו תוכלו להקליט את המוסיקה שלכם, איזה ציוד מתאים ביותר להפקת מוסיקה ובאיזה מכשיר תוכלו להקליט הכל, אנו מקווים שמאמר זה יעזור לכם. אם תמיד שאלתם את עצמכם כיצד להקים את הסטודיו הביתי שלכם תוך דקות ספורות ואפילו שעות מזמנכם, יש לנו #, אנחנו מכוסים.

לא משנה התשובה לשאלה הנ"ל, ציוד הקלטה ביתי זמין כמעט לכל אולפן, כולל אלה המפורטים להלן. לאחר שרכשתם והשתמשתם בחמשת המכשירים החיוניים הללו, יש לכם אולפן פונקציונלי לחלוטין להקלטה באיכות גבוהה.

אם אינך יכול להקליט ולאחסן את השירים שלך בשום מקום, אינך זקוק להקלטות ביתיות אלא אם כן אתה מקליט באולפן.

פרסמו באתר שלנו

תוכן עניינים

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך